Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha megtudnátok egy fiúról hogy zsidó?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
A lányokat ez nem zavarja, mert a pénzt látják benne.
2012. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna. Nem ez alapján választanék párt.
2012. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a zsidók csak saját körökön belül mozognak, tehát nem fognak nem zsidó lányokkal ismerkedni. Az én lakhelyemen is élnek, de külön kasztot alkotnak. Nem tudom, hogy sikerül nekik ebből a szűk rétegből választaniuk, de nem nagyon keverednek. Ha szerelmes lennék, biztosan nem zavarna. De egyébként nem kezdenék vele. Talán a zsidó családot jobban megviselné egy katolikus, mint fordítva. A zsidóság összezár, mert így kell túlélniük, szóval szerintem inkább a lány zavarná a zsidó családot, amiért ő nem zsidó!
2012. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavarna. Az utolsó hozzászólóval egyetértek abban, hogy inkább egy zsidó fiút/vagy családját zavarná, ha egy nem zsidó lány kerülne a képbe. Egyébként a zsidóság sem homogén, attól függ, mennyire bigottak.
2012. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
nem jönnék össze zsidóval
2012. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Két zsidó (izraeli zsidó) sráccal is randiztam, de igazából egyikkel sem volt hosszútávú a dolog, talán a kulturális különbségek miatt, de tény, hogy ők elég elvont fazonok voltak.

Igazából én elég liberális és elfogadó vagyok, ha úgy érzem, egy zsidóval találom meg a közös hangot, akkor vele randiznék, engem nem zavarna.

2012. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudom mikor megismerkedek vele hogy az, valószínűleg tökre nem lehet észrevenni rajta. Mondjuk ha észrevehető és meg akarom ismerni az megint azt jelenti hogy nem zavar? Miben lenne más a kapcsolatunk ha kiderülni most komolyan?
2012. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez tök undorító, hogy egy csaj egy metélt f@szú kutyával éljen együtt Magyarországon! Menjen ki a csaj izraelbe, oszt majd ott pézt és makkot is kap fityma nélkül!
2012. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
őőő csak mondom hogy egészségügyi okokból sokan körül vannak metélve egyébként is. Amúgy csak azért kérdeztem mert én az vagyok és érdekelt hogy hogyan reagálnátok rá
2012. okt. 19. 16:44
 10/17 anonim válasza:
100%

és ha zsidó akkor mi van?

ugyan ezt lehetne eljátszani a keresztényekkel,

A Muszlimokkal, Az Ateistákkal


Miért baj? Ember az Ember, attól még, hogy más a vallása, ugyan olyan ember, mint te

2012. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!