Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Megbélyegeznétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megbélyegeznétek, ha megtudnátok hogy 1 napot is töltöttem a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem. Rengeteg okból kerülhet valaki oda. SOHA nem ítélnék el egy srácot azért mert volt pszichiátrián, ha csak ennyit tudnék. Milyen okból voltál ott?


18/l

2012. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Veszekedés volt a faterral, ami nem tudom miért volt. Épp halottak napja után 1 nappal történt az eset. Olyanokat mondott rólam hogy azt el is hittem. Erre önkezemmel véget akartam vetni az életemnek. Erre anyám bevitt a sürgősségire, majd onnan a pszichiátriára irányítottak, mert ott sem voltam rendben.
2012. jún. 28. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

aki ezért elítél, azt meg se érdemled.


F

2012. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

úgy értem, jobban érdemelnél annál, mint aki elítél


F

2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó neked,gyors számolás után én 12 hetet töltöttem el 8 év alatt,és tisztában vagyok vele hogy hátrányosan fog érinteni ha kitudódik való életben,a média is felkapja az olyan eseteket amikor egy NORMÁLIS-nak látszó ember követ el bűnöket majd gyorsan megjegyzik hogy pszihiátriai kezelés alatt állt az illető,de már felhívták erre a figyelmemet 18 éves koromban,tehát tudtam mire számítsak!
2012. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-4. voltam. amúgy apád azért tud róla h milyen ügyes volt?
2012. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

és amúgy ilyenkor muszáj bemenni a pszichiátriára? mert Magyarországon nincsen kényszer gyógykezelés tudtommal, tehát h pl. én nem akarnám h bevigyenek, akkor is bevinnének?

(3-4. voltam bocs h nem a kérdésre válaszoltam most)

2012. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. Évekkel azelőtt, hogy megismerkedtünk, párom is járt pszichiáterhez és gyógyszeres kezelést is kapott, mert depressziós volt. Azóta már jól van.

Nem mondom, hogy teljesen normális, de szeretem és akkor sem éreztem semmi negatív dolgot, amikor ezt elmesélte.

Szóval ha találsz egy olyan lányt, aki szeretni fog, akkor szerintem ez abszolúte nem számít.

2012. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha erre egy ri*anc lány jön rá akkor meglenne a rossz hírem?
2012. jún. 28. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha egy pletykás szarember akkor ja. Meglenne a hírneved!

De én is ismerek pár pszichiátriás egyént, pont nem érdekel. Valahogy nem tett rám túl nagy befolyást ez a + információ.

2012. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!