Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián lehet fogadni...

A pszichiátrián lehet fogadni látogatókat?

Figyelt kérdés
nagyon sok minden összejött, és érzem h kezd elmenni az eszem:S és tök fura gondolatok vannak a fejembe:S (öngyilkosság, stbstb) és tuti h előbb-utóbb a pszichiátrián kötök ki. lehet ott látogatókat fogadni? 17f

2012. jún. 7. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért ne menj ennyire a dolgok elébe. Inkább keress egy pszichológust.

Amúgy tudomásom szerint lehet.

2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

igen de nem kerülsz oda :)

simám kamasz vagy :)

az meg néha szar...milyen gondolatok?

2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

pszichológus csak rontott:D kb belém rúgott párszor.


második. leírjam üzibe?:D de csak akkor ha tényleg érdekel

2012. jún. 7. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet fogadni, de lehet, hogy nem mindegyik osztályon. De lehet, hogy elég lenne, ha ambulánsan járnál pszichiáterhez, ha eddig nem jársz. Én csak pár napot voltam egy pszichiátriai osztályon, hogy megállapítsák, mi a betegségem, és milyen gyógyszer való nekem. Elég sokszor hazaengedtek, de annyira sokkoló élmény volt, senkinek nem ajánlom, hogy önként befeküdjön. Nem tudnám megfogalmazni, hogy bántak velünk, de a beteg minden volt, csak ember nem.
2012. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó. ez nem hangzik valami jól :SSSS
2012. jún. 7. 21:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
igen ird hátha
2012. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden pszichiátrián lehet fogadni látogatókat. Viszont a látogatási időket betartatják. Vagyis épp a bolondok házában van rend.

Másfelől nem is olyan egyszerű dolog bejutni. Mármint betegnek. Ha bajod van, menj a háziorvoshoz, gyerekorvoshoz, iskolaorvoshoz. Mind el szépen a bajodat. És majd ők tudni fogják, mi a teendő veled.

2012. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó.:D senki nem ért meg, meg már annyiszor át lettem b*szva h senkiben nem bízom meg, a saját anyámban sem, így nem nagyon mondok senkinek semmit
2012. jún. 7. 22:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Te figyu, ha senkiben nem bízol meg és tényleg ennyire nincs rendben a gondolkodásod, akkor az a legkevesebb, hogy lehet-e látogatókat fogadni:D Bízz magadban és kérj külső segítséget. Ebből is meglehet gyógyulni:)
2012. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
még magamban sem bízom. asd
2012. jún. 8. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!