Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián lehet fogadni...

A pszichiátrián lehet fogadni látogatókat?

Figyelt kérdés
nagyon sok minden összejött, és érzem h kezd elmenni az eszem:S és tök fura gondolatok vannak a fejembe:S (öngyilkosság, stbstb) és tuti h előbb-utóbb a pszichiátrián kötök ki. lehet ott látogatókat fogadni? 17f

2012. jún. 7. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért van szükséged külső segítségre. Hidd el, ebből is kilehet lábalni:)
2012. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

Az írásod alapján tuti, hogy emo vagy. Ha nem, akkor bocsi. :)

Amúgy lehet látogatókat fogadni, csak nem értem miért kell 17 évesen önszántadból pszichiátriára menni. Mint minden kamasznak, neked is és nekem is vannak problémáink. Meg lehet őket máshogy is oldani, nem feltétlenül kell egyből oda menni. Ha gondolod leírhatod üzibe, hogy mi nyomja ennyire a lelkedet, és milyen fura gondolataid vannak. Néha elég egy jó barát a problémák megoldására.

2012. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%
Valamikor a hozzád hasonlók elmentek remetének. Mára már az erdők is össze vannak sz@rva. Valóban marad a pszichiátria. Ott rend van, és biztonság.
2012. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, nekem leírhatnád mi a pontos problémád, mi jár a fejedben.

Nekem is vannak dolgaim és elég sok mindent hallottam már, szóval írhatsz nyugodtan BÁRMIT.


Érdekelne, hogy mivel rúgott beléd a pszichológus. Mi történt?

Illetve, miért nem bízol önmagadban? (Nálam sem jön könnyen a bizalom és régen gyakran éreztem úgy, hogy még magamban sem tudok bízni, de ma már tudom ezt uralni.)

A pszichiátriát egyelőre jegeld, állítólag elég rémes, és lehet nincs is rá szükséged, hanem megoldható a problémád más módon.

2012. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!