Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem létezik olyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik olyan nem beteg pasi aki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az alkoholt az íze miatt így soha nem iszok.

Viszont ezért több társaságból is kinéztem, mert hogy "velem nem lehet bulizni". Pedig ez h.lyeség, attól én még nagyon jól érzem magam hogy nem iszok. De ez valahogy másokat irritál.

Ugyanez van a fűvel is. Én nem füvezek, de ki nem hagynák hogy ne nyaggassanak hogy "de azért naaa".

Így inkább egyáltalán nem bulizok (pedig szerettem).

Van olyan akinek ez nem elvárás sőt, ő sem szeret inni csak néha koccint ha kell?

Úgy mondjuk 1-2 hónapban egyszer iszok és félévente rámtör hogy jó lenne berúgni (mert néha jó érzés :D) és akkor ráveszem magam, de nagyon utálom az ivás részét.

Más is van így, vagy igaza van egy pasi haveromnak hogy olyan pasi aki nem iszik az vagy krónikus beteg, vagy csak a mesékben létezik? :D

21/L


2012. okt. 18. 13:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem ittam még egy korty alkoholt sem. Még pezsgőt, vagy sört sem. 21/F
2012. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És nem vagyok krónikus beteg... A hozzáállásom pedig nem hiszem, hogy valaha is változni fog. 12-es voltam
2012. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

tudatmódosító... hát az a másik dolog hogy én voltam egyszer-kétszer részeg és nem ütött ki pedig azt vártam hogy majd nem fogok emlékezni dolgora mert mindig azt mondták hogy hú, ettől olyan csúcs az egész. bosszantott hogy a mozgásom nem tudtam jól koordinálni, de mégis mindenre emlékszem.

Meg hogy én beforduló lettem tőle, csak ültem és csendben voltam. Szóval, szerintem sokkal jobb társaság vagyok józanon ezért nem látom annak sem nagyon értelmét hogy ezért igyak.

néha rámtört hogy jó lenne berúgni mert vicces hogy nehezen tudok egyenesen menni :D de nem ér annyit a dolog. :D

2012. okt. 18. 14:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Létezik :) Nekem is ilyen a párom :)
2012. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, az alkohol sem hat minden emberre egyformán. Voltam részeg még anno tizenévesen, meg is undorodtam tőle. Nekem bizony voltak kiesett dolgok. Vannak emberek, akiket annyira kiüt, hogy még utána sem tudja hol volt vagy kivel. Egyébként szerintem az is elég hogy mialatt részeg az ember, bajt csinál. Erre is sok a példa. Én pl nem tudom sajnálmi azokat, akik meghalnak egy szórakozóhelyen vagy épp a hazaúton, mert beült részegen vezetni. Hallottam példát mindegyikre és sajnos sokszor ártatlanok látják a kárát. Igazából az alkoholt kellene korlátozni.
2012. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a leírásod teljesen a páromra illik, 21 éves férfi :) sosem iszik csak ha nagyon "muszáj", akkor is csak 1-2 kortyot mert nem szereti :) én örülök neki hogy ilyen, és hogy dohányozni sem dohányzik meg semmi ilyesmit, ritka az ilyen pasi
2012. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én nem iszom a a testépítés miatt már 3 hónapja de a füvön gondolkodtam hogy 1-2 slukk hetente még nem ártana. bár nemtom még.

f19

2012. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nos, nem vagyok se krónikus beteg, se mesefigura. Lassan 3 éve volt, hogy utoljára ittam egy kicsit (2-3 korty) társaságban, gólyatáborban. Azóta semmi és nem is akarok, valahogy az életnek ez a része nem foglalkoztat. Cigivel ugyanez a helyzet, azt is még 13 évesen csináltam, mert 'menő' volt. Jó pár ismerősöm, amikor elmondtam nekik, hogy én bizony ilyen vagyok, csak meresztgették a szemüket és nem akarták elhinni. Ma meg már tisztelnek érte, pedig nekem ez a normális életforma. Mintha ezt úgy képzelnék el, hogy én minden nap küzdök a 'csábítás' ellen. :D


20/F

2012. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is a vezetés miatt nem iszom, nem mintha amúgy szeretném, de azért néha belefére :)

Csak kocsi nélkül sehova nem megyek még a szomszédba se így aztán nem is nagyon iszok, max ha a közelbe hívnak el v itthon van buli. Részeg viszont még sose voltam, tudom hol a határ ;)

2012. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!