Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem létezik olyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik olyan nem beteg pasi aki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az alkoholt az íze miatt így soha nem iszok.

Viszont ezért több társaságból is kinéztem, mert hogy "velem nem lehet bulizni". Pedig ez h.lyeség, attól én még nagyon jól érzem magam hogy nem iszok. De ez valahogy másokat irritál.

Ugyanez van a fűvel is. Én nem füvezek, de ki nem hagynák hogy ne nyaggassanak hogy "de azért naaa".

Így inkább egyáltalán nem bulizok (pedig szerettem).

Van olyan akinek ez nem elvárás sőt, ő sem szeret inni csak néha koccint ha kell?

Úgy mondjuk 1-2 hónapban egyszer iszok és félévente rámtör hogy jó lenne berúgni (mert néha jó érzés :D) és akkor ráveszem magam, de nagyon utálom az ivás részét.

Más is van így, vagy igaza van egy pasi haveromnak hogy olyan pasi aki nem iszik az vagy krónikus beteg, vagy csak a mesékben létezik? :D

21/L


2012. okt. 18. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem léteznek! Nekem több antialkesz ismerősöm is van...aminek kifejezetten örülünk mert ők vállaják a sofőr szerepét :)
2012. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

én is lennék sofőr mert akkor ráfoghatnám valamire miért nem iszok csak nincs pénzem jogsira :)

engem nem érdekel az se ha kocka, csak ne legyen alkesz

2012. okt. 18. 14:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem iszok alkoholt, egyedül játékfejlesztés közben és szilveszterkor szoktam 1 pohár abszintot meginni, ez évente kb. 3-4 alkalom. A maradék 360 napon egy csepp se.
2012. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én nem iszok egyáltalán, nem használod drogot se, a legdurvább élvezeti cikk amit fogyasztok az a kávé, az is a délutáni órákban hogy ne legyek függő! Most pl. nem voltam itthon 4 napig és egyáltalán nem is hiányzott, inkább csak arra jó hogy néha bepörögjek edzés előtt!

A bulizás része nálam már megszokták, de általában ha úgymond party van akkor keményebben tolom mint a részegek nagy többsége! Évekkel ezelőtt rájöttem hogy nekem nem kell semmi ahhoz hogy jól érezzem magamat!

Plusz az sem utolsó szempont hogy így tényleg magamat tudom adni, nem leszek hiperérzékeny meg ultrakeménycsávó se! Nekem tökéletesen megfelel így, szerintem meg kell találni az igazi barátokat akik elfogadnak így, szerencsére nekem az baráti körömbe van több ilyen srác is, sőt 2 lány is!

22/F

2012. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3-as, nem tudsz mondatot értelmezni.

félévente tör rám.

egyébként ebben is egyre inkább kételkedek, mert kb. 1 éve nem ittam és nem is kívánom egyáltalán.

csak majd lesz a születésnapom és akkor biztos kellkoccintani.

2012. okt. 18. 14:07
 6/19 A kérdező kommentje:

én is kávézom de csak ritkán, pont azért mert ha rászoknék nem pörgetne úgy fel.

Egyszer rászoktam de le is szoktam mert a végén egyáltalán nem használt csak fájt a fejem ha nem ittam.

2012. okt. 18. 14:09
 7/19 anonim ***** válasza:
De, létezik, itt vagyok rá élő példaként. Butaság emiatt kinézni bárkit is egy társaságból. Persze kivételes alkalmakkor -családon belüli események, vagy nagyon ritkán baráti társasággal- kicsit szoktam iszogatni, de ez kb. kéthavonta egyszer fordul elő. Bár az is igaz, hogy ebéd vagy vacsora után gyakran megiszok egy sört, de ennyiben ki is merül nálam az alkoholfogyasztás. Mégsem vagyok emiatt beteg és a környezetem sem tart annak. Sőt, van olyan ismerősöm, aki 23 év alatt soha egyetlen korty alkoholt nem ivott, egy slukkot nem szívott semmiféle cigarettából, mégis nagyon sokan szeretik.
2012. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Férjem sem iszik, utálja az ízét, én sem iszom, utálom az ízét. Pedig érzésre egész jó tud lenni az a kellemes bódulat, így félévente megiszunk egy üveg pezsgőt két nap alatt. :-) Betegek nem vagyunk, és asszem létezünk. :-))))
2012. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én sem iszom alkoholt. Nem az íze miatt, hanem mert undorító tudatmódosító. Nálunk anno a családban is sok veeszekedés és stressz volt emiatt. Az apám régen ivott. Aki 20 évesen hetente halálra issza magát, az meg is tartja a jó szokását... Mivel nem iszom, ugyanezt várom el a páromtól. Szerencsére ritkán iszik, akkor is tudja hol a határ. Persze nekem ez sem tetszik, de nem fogom eltiltani. Ha egyszer baba lesz, nem szeretném ha azt látná, hogy az apja minden hétvégén részeg.
2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok éppenséggel antialkoholista (ott eleve érdekes kérdés, hogy miért van ez az erős ellenérzés az alkohollal), de nem iszom rendszeresen. Néha iszok, de magas alkoholtartalmú italokat egyáltalán nem (pálinka kizárva), többnyire megmaradok a bornál (az egészséges is kis mennyiségben), de azt is csak nagyon-nagyon ritkán. Viszont soha sem voltam még részeg.
2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!