Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 19 éves fiú vagyok és az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 19 éves fiú vagyok és az a problémám hogy nem látom a jeleit annak hogy bejövök e egy lánynak vagy sem?

Figyelt kérdés
Így nagyon nehéz hajtani bárkire is mert nem tudom hogy mikor van álj! Nem bulikra gondolok hanem a való életre ahol nem látom a határt. Eddig minden barátnőmmel az kellett hogy buliba találkozzunk, mert ott számomra sokkal nyilvánvalóbbak a jelek. Viszont semmi kedvem sincs azokhoz mert olyan lánnyal akarok lenni aki az "igazi életben" vonzó. Tudnátok segíteni?

2012. okt. 16. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem látod a jeleit akkor az azt jelenti hogy nem jösz be neki


A helyes pasikra rámásznak szinte egyből

2012. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű jelek nincsenek. Van h semmi jelet nem ad a lány, pedig tetszel neki, és van h direkt ontja magából a jeleket, de csak szívatni akar.
2012. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom szerintem bejövök nekik. Főleg mert sokszor volt olyan hogy másoktól hallottam vissza hogy xy nak bejöttem. De nekem erről fogalma sem volt
2012. okt. 16. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:

"Van h semmi jelet nem ad a lány, pedig tetszel neki"


Ezt csak azok mondják akik sikertelenek a csajozásban


Ha tetszel egy lánynak az garantáltan jeleket fog adni róla

2012. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, ezt mondjuk csak mások történeteiből szűrtem le, mert én soha nem tetszettem senkinek :)
2012. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Srác, van erre egy jó recept. Keverj a személyiségedbe egy kis humort, légy előadóművész. Tűnjél KI a tömegből valahogy. Másik dolog, jól jegyezd meg: a fiú oda megy, a lány meg enged vagy sem. Nincs mit tenni, próbálkozni kell.

Én is voltam ugyanilyen, megismertem a konditermet anno domine 5 éve. lett egy elfogadható testem, a génjeim kicsesztek velem mert apámnak nem a diplomáját, hanem a testszőrzetét örököltem. De legalább van bejáratott, illetve spontán szövegem is.

amit ezzel mondani akarok, h NEM SÍRNI, CSELEKEDNI KELL!!4négy

2012. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltak barátnőim sőt... De sosem éreztem h bármit is tettem érte csak magamat adtam. A humorérzékemet kevesen szeretik mert iszonyatosan nehéz megmondani hogy mikor viccelek vagy sem. Aki viszont szereti az általában nagyon. Csak általában nem lányok mert túlzottan irónikus, és mindig komolyan veszik...
2012. okt. 16. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu.Ha lettek volna barátnőid akkor nem itt kérdezősködnél
2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!