Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, ha bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb. 3 hete ismerjük egymást, most iratkozott át az iskolánkba, annyi idős, mint én, csak én buktam egyszer, és ő felettem jár egy évvel.. Először azt hittem, hogy utál, mivel ki is jelentette ezt nekem, hogy utál, de nem tudja, hogy miért, talán azért is, mert a haverjaitól/osztálytársaitól sok rosszat hall rólam, meg azt, hogy mindenki utál engem, pedig ez nem is így van! Aztán kb. egy hete elkezdett nagyon furcsán viselkedni velem.. Néha néz/bámul, néha meg direkt észre sem vesz.. Néha pl. odakiabál nekem, hogy szia szerelmem, meg, hogy szerelmem gyere ide.. Előfordult, hogy megölelt.. Múltkor is odajött, és úgy megölelt, hogy szinte fájt! Nem viccelek, alig éreztem utána valamimet, olyan erősen ölelt, hogy szinte levegőt sem kaptam.. Nem értem, hogy miért csinál ilyeneket, ha elvileg utál..
2012. okt. 6. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
d.gni akar
2012. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha utál és így viselkedik akkor elég retardált.xd
2012. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általános sulisok vagytok? Mert ott még ez elfogadható.
2012. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek inkább nem mondoksemmit!

Másodiknak: Néha az, de tud normális is lenni, ha akar!

Harmadiknak: Nem, középiskolások.. 16 évesek!

2012. okt. 6. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mozgok túl othonosan ebben a témában,de szerintem egyszerűen kérdezd meg
2012. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!