Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha előbb ünnepelünk?

Figyelt kérdés
Hétfőn leszünk 3 évesek barátommal, azt terveztem hogy főzök neki, gyertyafény, utána közös összebújós DVD, meg hasonlók. De ezt már holnap (Szerdán) megszeretném csinálni, ugyanis egész hétfőn együtt leszünk, és meglepetésszerűen szeretném véghez vinni! Nem vagyok babonás, és abban is biztos vagyok hogy 5 nap múlva ugyanúgy szeretni fogjuk egymást, hogy emiatt kelljen aggódnom, és szerintem egyáltalán nem gáz. Szerintetek?

2012. okt. 16. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, ha már tényleg 3 éve együtt vagytok, ez nem számít
2012. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
borzasztó gáz. annyira botrányos, hogy a story a címlapon fogja leközölni!
2012. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!