Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki melettem ul.Nekem nagyon tetszik, de nem tudom ez kolcsonos-e.

Egesz oran vicces doogokat csinal, de ha pl tori oran komoly dologrol van szo, tud ertelmesen is beszelgetni.Altalaban o kezdemenyezi a beszelgeteseket. 4es sorban ulunk masik lany is ul melette, hozza viszont kevesebbet beszel.

Alacsonyabb nalam egy 5cm-el..

Hogy tudhatom meg, hogy tetszem e neki?Hogy vonhatom magamra a figyelmet?


2012. okt. 16. 18:10
 1/2 mirror06 ***** válasza:

Odamész hozzá, beszélgetést kezdeményezel majd figyeled a testbeszédét.

Vagy megmutatod neki a melleid, aztán ha leesik az álla akkor biztos tetszel neki.

2012. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Legalábbis az alapján, amit elmondtál. Kezdeményezz beszélgetést vele, hívd el valamilyen iskolán kívüli programra (mozi, kávé, sör, kajálás stb.), ha eljön, akkor biztos tetszel neki.
2012. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!