Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondhatom neki, van-e értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom neki, van-e értelme?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de már régóta. Egyszer már majdnem megmondtam neki, hogy mit érzek, de megijedtem, hogy mi lesz ha ő nem érzi ugyan azt amit én. Látszólag osztálytársaim szerint össze illünk (ő is osztálytársam), de félek. Tettem már utalásokat, hogy bejön pl vagy egy órán keresztül simogattam a haját (tudom,hogy röhelyesen hangzik xd) ,de nem biztos, hogy értette. Szerintetek mennyit veszíthetek ha "bevallom" neki az érzéseimet? Sose jártam még senkivel, úgyhogy nincs igazán rutinom meg ilyesmi :/. Előre is köszi az értelmes válaszokat :)
2012. okt. 14. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne add ki magad! Egy lánynak mindig legyen tartása. Beszélgess vele. Ha bejössz neki, akkor úgy is rád hajt.

Persze előtte kövezd ki az utat, hogy ne akarjon másfele menni. Úgy beszélgess vele, hogy érdekes legyél neki.

Kísértesd el magad valahová, ahová nem akarsz egyedül menni.

Úgy fogtok járni, hogy észre sem veszitek.

2012. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!