Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes a mai csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a mai csajoknak udvarolni? Lent részletek

Figyelt kérdés

Érdemes a mai csajoknak udvarolni? vannak ezek a "hűdejócsajvagyok" csajok meg általában az össze csaj elvan magától ájulva csak nem tom mire verik magukat oké hogy szépek de ne legyenek elszálva maguktól (TISZTELET A KIVÉTELNEK) aki nem olyan amit leírtam írjon privátba :D:D:D

De csak azt nem tudom hogy hol lehet találni nem "hűdejócsajvagyok" csajt aki nincs magátol elszálva


2009. aug. 6. 23:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

hollaksz?

mert ha közel hozzám akkor tudok olyan kivétel csajokat ajánlani=D

2009. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

szia

Zala megyében lakok... És te?

2009. aug. 8. 10:37
 13/25 anonim ***** válasza:

08-07 23:45 vagyok

én Borsod megyében, szóval az ország két végén...:(

2009. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ma már csak kertelni érdemes
2009. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
kötelező :)
2009. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
GUMINŐ, megértő.
2009. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát való igaz, hogy érdemes csajoknak udvarólni, ugyanis miért ne? azért a generáció ne boruljon már fel ennyire! és igen, tényleg vannak ilyen csajok, sőt egyre több is. Én pont ez a vissza húzódó lány vagyok, pedig sokak ránézésre férreismernek, olyan dolgokat könyvelnek el magukban ami nem igaz. Például, én még életemben nem csókolóztam, miközben legtöbben azt hiszik h már szűz se vagyok :| de mind1. ez nem lényeg.

Még ehez annyit szólnék, hogy legtöbb csaj azért gondolja magáról h "hűdejócsajvagyok" mert azthiszik, hogy ezzel a mentalitással, több mindent elérhetnek /megszerezhetnek. Biztos vagyok benne, hogy van olyan csaj, akit te szeretnél, ugyan miért is ne lenne? :)

Ne akarj discoban meg plázákban ismerkedni ! Menny szerényebb csendesebb helyekre. Ott biztosan lesz olyan aki elképzeleidnek megfelel :)


14/L

2009. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hahó, én is itt vagyok, bár Csongrád megye sincs valami nagyon közel Zalához :(

Nem mindenki van magától elszállva, aki meg mégis, az szerintem feltűnési viszketekségben szenved...:)

2009. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

jó látni hogy ennyien irják hogy normális pasit keresnek, csak a gond ott kezdődik hogy a valóságban az arányok másak... sokkal kevesebben vannak akik normális értékrenddel normális pasit keresnek, mint a felvágós plázapi**ák, meg elszállt ribik. a másik gond hogy ebből is látszik hogy az ilyen lányok akiknek érdemes lenne udvarolni ugyanugy ezt a hülye oldalt olvassák és irnak, mint én :D szal igy meg nemtudok összefutni velük sehol... :)

20/f

2009. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

22:19 jól összefoglaltad a lényeget, szívemből szóltál.:)

A normálisak, mint mi otthon ,,bulizunk'' és egymás lelkivilágát próbáljuk ápolni az éterben. :)

De nézzük úgy a dolgot, h valami jót cselekszünk.

:)

2009. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!