Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes a mai csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a mai csajoknak udvarolni? Lent részletek

Figyelt kérdés

Érdemes a mai csajoknak udvarolni? vannak ezek a "hűdejócsajvagyok" csajok meg általában az össze csaj elvan magától ájulva csak nem tom mire verik magukat oké hogy szépek de ne legyenek elszálva maguktól (TISZTELET A KIVÉTELNEK) aki nem olyan amit leírtam írjon privátba :D:D:D

De csak azt nem tudom hogy hol lehet találni nem "hűdejócsajvagyok" csajt aki nincs magátol elszálva


2009. aug. 6. 23:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Van kivétel azoknak igen :)


A többinek is, na persze máshogy :

http://www.youtube.com/watch?v=57BoOjI-1iQ&feature=channel_p..


Nézd meg ezt :D

És döntsd el neked meg ér-e 2órát :)

2009. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen!!! Érdemes udvarolni némelyiknek. Sok bunkó csaj van a mai világban, aki fenn hordja az orrát, de sok olyan is aki titokban várja, hogy valaki észrevegye őt. :-)


Nem bírom a nyomulós pasikat, undorodom tőlük.

Nekem nagyon bejön, ha egy fiú udvarol. :-)


17/L

2009. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
persze hogy megér csak hol találok én "kivétel" csajt aki nem olyan amit leírtam??
2009. aug. 7. 00:03
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

szijja:)

sztem érdemes udvarolni és ez olyan régi dolog és sajna sok pasi elfelejti:S

a lényeg h ne külsőre ítéld meg a csajt mert pl van mikor kicsit túlöltözök de ennek ellenére nem vagyok se partygirl v egoista:D

szóval maradj csak ilyen udvarlosnak :) mert én még nem találkoztam ilyen srácccal

sok sikert!

17/L

2009. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

én se bírom a hatalmas EGOval rendelkező csajokat... pedig a legjobb bnőm is az :P

de vannak olyan lányok akiket nem is veszel észre mert nem túl felvágósak de szeretnének egy pasit, és ha belülről megismered őket kelleni fognak... én pl nem mondom magam szépnek de ha valamelyik pasi megismer(közelebbről) annak általában a végére mindig megtetszem... (és persze ő is nekem csak beszari vagyok neki ezt elmondani...)

a kérdésre válaszolva:

én nagyon bírom ha egy pasi szépen a tudtomra adja hogy bejövök neki... olyan aranyos dolog szerintem...

2009. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
a legtöbbet csak jól megkúrni érdemes, sajnos...
2009. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Igenis érdemes udvarolni! Én meg az olyan pasiktól vagyok rosszul, akik teljesen elvannak szállva maguktól, hogy milyen "húdejópasik" és lecicáznak meg ilyesmi... :S

Én szeretem ha udvarolnak nekem meg azt is ha flörtölnek velem, de azt már nagyon nem ha valaki túlzottan nyomul.

És amúgy nagyon sok normális csaj van, csak alaposabban kell körülnézned, és ne csak a miniszoknyából kivillanó hosszú combokat vedd észre! :P

L/17

2009. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

szerintem az ilyen lányokról ránézésre látszik, hogy nem éri meg neki udvarolni. :)

én pl nem hordom magasan az orrom, állítólag csúnya sem vagyok, mégsem udvarol nekem senki...:S

2009. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem tudom menniy idős vagy, és milyen helyekre jársz kimozdulni...de elég ha nyitott szemmel jársz. és nem állsz le a: "kirakom a seggem meg a mellem, kiegyenesítem a hidrogén szőke hajam majd belecsatolok egy hellokittis-csatot, felveszem a retro miniszoknyám a miss sixty topocskámmal és menőzök a rózsaszín playboy-nyuszis telcsimmel" - agyasemmi lányoknál....mert nekik mindegy mit mondasz, csak legyen egyenesített frufrud, ami befedi a homlokod, gyúrd ki magad, vegyél a fehér Diesel inghez rózsafűzért meg minél vastagabb legyen a pénztárcád...na, az ilyen lányokat kell csak megdugni (mondom ezt lányként, de ha egyszer másra nem használhatók szegénykék...). szóval ha sikerült ezt a "réteget" átlépned akkor úgyis találni fogsz olyan lányt, aki nincs attól behalva, hogy húúúdemekkorajócsajvagyok...elég sok ilyen lány van, csak egyre kevesebb rájuk az igény a társadalmi nyomás révén...szóval, fel a fejjel, vagyunk még páran, akik igénylik az értelmes pasikat, akiknek van mondanivalójuk számunkra ;)


20/L

2009. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
16 vok :D azt tényleg kihagytam bocsi :) Bulizni nem nagyon járok nem akarok colába meg ilyen helyekre járni ahol csak a hűdejócsaj vagyok csajok vannak a városba szoktam csavarogni haverokkal :D
2009. aug. 7. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!