Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 180cm magas vagyok és 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180cm magas vagyok és 16 éves lány. Mekkora hátrány ez a fiúknál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány...sőt. Előny. Én 185 körül vagyok, sajnos nem nagyon látok ilyen szép magas lányt :)
2012. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tomi-91 válasza:

Mondd csak, Te viccelsz???


Én egyszerűen odáig vagyok a magas lányokért. Szerintem a 175 és 182 centi közti csajok a legcsinosabbak. Olyan szép és hosszú a lábuk és a karjuk is. Emellett gondolj csak bele, ha Te ilyen magas vagy, akkor rajtad akármilyen ruha nagyon jól áll, függetlenül attól, hogy rövid, vagy hosszú.


Egyébként én 21 éves fiú vagyok. Jelenleg közel 190 centi vagyok, de még mindig növök. Van egy bátyám is, aki 190 centi felett van, de akár még én is lehetek annyi, mint a tesóm.


Nekem az egyik legnagyobb gondom az életemben pont az, hogy egyszerűen sehol sem látok ilyen magas csajokat, mint amilyen Te vagy. Épp most tettem fel egy kérdést, ahol azt kérdeztem meg, hogy milyen helyszínekre mehetnék, ahol magas lányokkal találkozhatok. Nekem egyszerűen minden vágyam, hogy találjak magamnak valahol egy magas barátnőt.


Egyébként, ha esetleg van kedved hozzá, akkor cseverészhetünk. :)

2012. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hátrány?? :D

Előny! Nem kell lehajolni :)

Persze jó segíteni egy lánynak, ha valamit nem tud levenni a szekrény tetejéről... de hát akkor mi van, ha nem kell neki segíteni? Ennyivel is könnyebb...

Én 187 cm vagyok, nekem tetszene egy ilyen magas lány :)


Ezt is te kérdezted?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bejönnél.
2012. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány, sőt sokaknak bejön! Köztük nekem is pedig "csak" 176 vagyok. Viszont a kor lenne inkább a gond: én 29 te 16....:S
2012. okt. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem hátrány mert szépek a magas nők, csak az a baj hogy én férfiként nem próbálkoznék nálad mivel egymagasak vagyunk, és nektek nőknek kell hogy minimum egy magassarkúnyit rátok verjen az adott pasi, mert csak ekkor érzitek nőnek magatokat :) tehát nem az lenne a hátrány h te 180 vagy, hanem az lenne neked hátrány h én is annyi vagyok :D
2012. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hasonlora gondoltam, mint az elözö hozzaszolo, de nem akartam senkit megbantani. De most mar akkor leirom: nem te vahy hatranyban naluk, hanem a fiuk nagyresze nalad. Bar a vegeredmeny ettöl nem javul...
2012. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképp nem hátrány, hiszen a fiúk sokkal hamarabb észrevesznek, megnéznek egy magas lányt, mint egy alacsonyt, tapasztalat!:) úgyhogy legyél rá büszke, én is az vagyok a 178cm-re!:DD 18/L
2012. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Keresve se találnék jobbat. És tényleg...

Hol élnek ilyen lányok, mert valahogy a magas lányok kimaradtak az eddigi életemből. Sajnos.

2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!