Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép és okos, aranyos lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és okos, aranyos lányt keresek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az önbizalomhiányt legyőzni? Igazából nincs is okom, hogy önbizalomhiányos legyek, lehet, hogy nem is vagyok az, csak nincs rá jobb szó. Magas vagyok, "helyesnek mondanak" (egyáltalán mit jelent ez?!?), jó háttérrel rendelkezem, szerintem normális az értékrendem, és épp a másoddiplomám végzem. Ez utóbbi talán csak annyit jelent, hogy ha hülye is vagyok, megvan bennem a vágy, hogy okosabbá váljak. Röviden ennyi. Volt már hosszabb (7 év), rövidebb kapcsolatom, de mégis, valahogy nem találok hozzám illő lányt. Vagy túl magasra tettem a mércét, vagy magamat becsülöm kevesebbre?

Mindenesetre: szép és okos, aranyos lányt keresek. Tudom, hogy közhelyek, de biztosan létezik ilyen. Ha meglátok (megismerek) egy szép lányt, kiderül róla, hogy vagy buta, és/vagy egy divatos p.csa. De sokszor meg legyintek magamban, hogy "áh, ennél úgysem lenne esélyem". Hogy lehet ezeken úrrá lenni?


2012. okt. 14. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
itt ne keresd..
2012. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is.De én a való életben keresem.Nem írok ki ide kérdést..
2012. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

végül is ez is egy felület...

úgy, h mégis megpróbálod megszólítani, belekalkulálod, h vissza is utasíthat, és ezt úgy könyveled el, h megadtam magamnak az esélyt, h sikerüljön, és nem úgy, h na, egy lúzer vagyok...a gondolkodáson kell változtatni

szerintem sokan vannak hasonló helyzetben, mint te

2012. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne legyints.


Én is ilyen nő vagyok, mint amit leírtál, bár sokszor nem mondanám magam aranyosnak :D . A párom mégis rámtalált, teljesen véletlen :))


Neked is lehet szerencséd :)

2012. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha hülye is vagyok,megvan bennem a vágy,hogy okosabbá váljak":DD

Ez tetszik,azt hiszem ez illik rám.:)

Amúgy ha legalább egyszer találtál valakit,aki megfelelt és minden jó volt(és látom találtál->7éves kapcsolat),akkor máskor is összejöhet.Sok sikert

2012. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen lány vagyok mások véleménye szerint, de mégse találok magamhoz való normális férfit.


25L

2012. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Beszélgetünk a relativitásról meg az atomfizikáról?


18/L

2012. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!