Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek sikerült már az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült már az, hogy ráírt egy pasira/csajra aki tetszett neki és utána összejöttek?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy tetszik egy srác a suliból, vissza is igazolt miután bejelöltem, de nem merek rá írni, mert hát nem is ismerjük egymást...és szerintem eléggé ciki lenne, meg nem akarok túl buzgó se lenni.

Tehát nektek ez már bejött és ha igen hogyan???


2012. okt. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer megböktem egy csajt a suliból a facen, másnap pedig lecummantott a suli WC-jében:DD
2012. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ráírtam alkoholos filccel... nem jöttünk össze, viszont mérges lett:(
2012. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, haverjaival találkoztam, ő is ott volt 2szót ha váltottunk, bejelöltem és elkezdtünk beszélgetni (alapvető dolgok- neked ott a suli, nekem nem volt ilyen ürügyem, segítséget kértem hogy mint idegen mit gondol valamiről amit csináltam), ismét találkoztunk haverokkal, úgy intéztem hogy kettesben maradjunk és élőben is beszélgessünk, nemsokkal később randira hívott. Azóta 4hónapja együtt vagyunk. Ismerd meg a haverokat is, sokat segítenek!
2012. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megjelöltem már egy csajt, amolyan ösztönös módon.
2012. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!