Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szoktatok ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok ezen az oldalon ismerkedni? :D

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Még szép.

76/F

2012. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ritkán, akkor sem én kezdeményezek, mert élőben sem szoktam.

De még olyan nem volt, hogy valakivel találtam volna innen.

2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2012. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
néha.
2012. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen,rengeteg lánynak irtam már,a sikerességi ráta(találkozo összejön),a nullához közelit a sokbol.
2012. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen.De kb 1-2 nap levelezés után kifogy a téma,behal a beszélgetés és annyi a dolognak.1 lánnyal találkoztam eddig innen,de ő nem volt szimpatikus..

16/F

2012. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozzatok, ha elutasítanak, ha ismerkedős levelet írtok, ez nem társkereső oldal. Nem is gondolom, hogy rendes párkapcsolatot lehetne itt kialakítani.

Én barátkozni szoktam, nagyon értelmes emberekre is szoktam bukkanni, és velük jó levelezni, de ők vannak kisebbségben, általában ilyen fétises tagok írnak nekem, csak tudnám mi a francért. Soha nem írtam erről semmi biztató választ, mégis betalálnak :D A másik a társkeresős, holott minden válaszban leírom szinte, hogy foglalt vagyok. Meg hát könyörgöm, a másik nem lehet szimpatikus 2 mondat után.

23/N

2012. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ugyan már, esély mindenre van... :) Egyébként meg nőkből is vannak ilyenek... :D Tapasztalat. :) De tény, hogy akad egy-két értelmes ember is itt. Viszont nem kell csodálkozni a többin, a monitor mögül mindenki nagyon bátor, meg nyílt, főleg személytelenül. Élőben meg pofa sunyiba mindegyiknek, mert nem mernek szólni, hogy mit meg hogyan akarnak, meg hogy kitől...

24/F

2012. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Manapság már annyira nem. De írtam tavaly novembernek egy lánynak akivel nagyon jóban vagyok azóta is. Szinte nem telik el nap, hogy ne beszélnénk MSN-en. (Csak 65km-re lakik, még nem találkoztunk. Talán majd jövőre :-) )
2012. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen és több emberrel levelezek innen, van akivel évek óta.

Nem egy emberrel találkoztam is. :)


Párkapcsolatra is van esély. Egyik ismerősöm itt talált párra, már 2 éve együtt, pedig messze laknak egymástól.


Idáig mindenkivel spontánul kezdtem el beszélgetni, az adott kérdés kapcsán és utána ismertük meg jobban egymást.

Persze negatív tapasztalat is van, mikor olyan üzenetet kapok, hogy csak pislogok.

2012. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!