Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy még a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy még a nem túl szép takarítònőknek. Is. Tehetos pasijuk, ferjuk van?

Figyelt kérdés
Kozepsuliban tanitok Pesten, de itt van harom takaritono es ugye nem annyira szepek, minimalberert dolgoznak de a pasijuk mind milliomos. Uj wvagen passattal meg uj opel zafiraval jarnak. Meg jo.lakasuk is van. Pedig nem tunnek.ezek a nok penzehesnek. De azt oatom, hogy a nem penzehes nok is eloszeretettel vapasztanak tehetoa partnert es szinte ok hoditjak meg a pasikat es nem forditva. Ennyire kinyilt a nok szeme es ennyire harap nagytobbaeguk ilyen rossz anaygias vilagban a vagyonosabb ferfiakra?
2012. okt. 13. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Középsuliban? Remélem nem nyelvtant.

Amúgy meg lízingelt Passat és 50 éves lakásvásárlási hitel. :)

2012. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te egy olyan nő vagy aki senkinek sem kell???
2012. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Foldrajzot tanitok, helyesirasom meg jo, de telefonnal nem tudok rendesen irni. Igen, nem talalok rendes, helyes.pasast, nem kell, hogy gazdag legyen.
2012. okt. 13. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert veletek ellentétben nekünk férfiaknak nemcsak a külső meg a pénz számít.
2012. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hogy jön ide hogy telefonnal tudsz e rendesen írni?:D
2012. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ah... Ha gazdag pasija lenne akkor nem takarítónő lenne...

Attól hogy jól néz ki és van egy autója (ami kitudja kitől kért kölcsön, vagy honnan szedte...) még lehet csóró...

Itt vagyok 25 évesen, baromi jól nézek ki (igen az egóm is megvan hozzá) van egy volvóm (amit használtan vettem, bár ezt senki nem mondaná meg...) mégsem vagyok milliomos... ;)

2012. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" Ennyire kinyilt a nok szeme es ennyire harap nagytobbaeguk ilyen rossz anaygias vilagban a vagyonosabb ferfiakra?"


Vagy nem jutnak eszükbe ilyen aljas gondolatok. pláne nem a pasijuk előtt. Meg a pénz sem. És szerények, és nem nyávognak idegeneknek.

2012. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó hogy ráérsz azzal foglalkozni, hogy másnak milyen pasija/autója/lakása van, és miért.
2012. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha annyira gazdagok lennének, nem hagynák az asszonyt takarítani egy iskolában, hanem benyomnák valahova titkárnőnek például.

A te problémádhoz viszont nem tudom mi köze van az egész kérdésnek, a probléma nem a világgal vagy a takarítónőkkel vagy a gazdag pasikkal van, hanem veled.

2012. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű, megvan a módja hol, hogyan kell találni olyan pasit aki minden téren megfelelő.

Nekem is megvan mindenem, sőt, jónak is tartom magam de szerintem a nők sok mident rosszul csinálnak, pl ha lenne alkalom megismerkedni akkor vagy menekülnek zavarukban vagy pedig strucc-szindróma, fej a homokba, nem látok, nem hallok, nem beszélek....

2012. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!