Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lanyok miért nem mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miért nem mondjak meg a pasiknak, akiknek gond van a kulsejukkel, hogy rosszzul néznek ki? Miért kontorfalaznak és kor sírnak a dolgot, hogy nem is azzal van a gond?

Figyelt kérdés
Aztán meg mindig elutasítják ha próbálkozik. Minden képhez jon, hogy nincs veled baj, de persze kis fondorlattal odairjak :d betűvel, hogy nekem nem vagy esetem. Ha nincs veled gond, de senkinek sem vagy az esete? Akkor?
2012. okt. 12. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

13:18 vagyok


hogy érzékeltessem:

baromira nem jön be nekem Brad Pitt, de azért nem mondom azt, hogy ronda, mert nem. Csak nem jön be, ennyi. Így kéne a srácoknak is értelmezniük, hogy attól, hogy vkinek nem jönnek be, az nem jelenti azt, hogy másnak nem jönnének be meg azt, hogy rondák. És nem is kéne minden kiszemelt csajtól azt várniuk, hogy a karjaikba omlik. Nem szabad feladni, ennyi.

2012. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De van olyan is, aki senkinek nem jön be, pl. én. Az viszont ronda, bárhogy is nézzük.
2012. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért, 12., minden egyes nőtől megkérdezted? Ilyet nem lehet kijelenteni, hogy senkinek, max. azt, hogy vkinek nagyobb szerencséje van, van, akinek meg tovább kéne keresni.
2012. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, de ha mindig mindenki elutasított v szívatott, soha egy lánynak se tetszettem, szemezni se hajlandó velem soha senki, soha egy lány se mosolyog vissza rám, számtalanszor lerondáztak, de soha nem mondtak semmi jót a külsőmre, az azért jelent vmit.
2012. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, akit le is rondáznak, ott sajnos baj van a külsővel.
2012. okt. 12. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!