Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lanyok miért nem mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miért nem mondjak meg a pasiknak, akiknek gond van a kulsejukkel, hogy rosszzul néznek ki? Miért kontorfalaznak és kor sírnak a dolgot, hogy nem is azzal van a gond?

Figyelt kérdés
Aztán meg mindig elutasítják ha próbálkozik. Minden képhez jon, hogy nincs veled baj, de persze kis fondorlattal odairjak :d betűvel, hogy nekem nem vagy esetem. Ha nincs veled gond, de senkinek sem vagy az esete? Akkor?
2012. okt. 12. 10:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jav és írjak körül a dolgot, hogy nem is a külsőddel van baj, hanem a stílussal, jel emel stb. Hat nem tudom, ha nem is engedik, hogy megszólalnak, és rögtön mondjak, hogy neeeeeeeemmmm, akkor honnan tudjak milyen a jellemem? Belém látnak?
2012. okt. 12. 10:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyrészt összekeverik az őszinteséget a bunkósággal, másrészt nem akarják bevallani, h csak a külső számít nekik.
2012. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt, tanulj meg értelmesen fogalmazni, mert csak nagyjából tudom, hogy mégis mit akarsz...


Másrészt pedig nem akarnak megbántani. Kellemetlen azt mondani, hogy bocsi nem nézel ki jól. Ez pedig egyébként is egy helytelen állítás, mert lehet, hogy valaki számára jól nézel ki.. ezért mondják, hogy nem vagy az esetük(mert lehet, hogy másnak igen).


A jellemeddel nem tudom mit akartál, mert nem bírsz írni, de az csak kifogás, ha 1 perc után mondanak ilyet.


Egyébként meg lényegtelen. Ha lekoptat azzal, hogy nem vagy az esete, akkor nem kellesz neki és kész, feleslegesen ezen gondolkozni. Ha már a sokadik csinálja ezt és semmi siker, akkor érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy változtatsz picit a külsődön. (feltéve ha a külső a baj)

2012. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akarják megbántani, vagy elvenni a maradék önbizalmát. Pedig sokkal jobb lenne az olyan válasz, hogy nem nézel ki jól, de ha lefogynál, izmosodnál, változtatnál a frizurádon/nem hordanál unalmas ruhákat, inkább kontaktlencsét hordanál szemüveg helyett vagy valami ilyesmi válaszok, az sokkal többet érne. Jó, az arc formáján nem lehet változtatni, ahogy a magasságon sem, de vannak dolgok, amiken lehet. Szerintem jó, hogyha ezekre a pontokra rámutat valaki őszintén, és ha ezen sikerül változtatni, akkor legalább az önbizalma megnő az embernek egy kicsit.
2012. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát netes ismerkedésnél már a helyesírás sokat elmond valakiről. Van persze olyan lány, akinek ez nem fontos, hát nekik kellene írnod, az ő körükben nagyobb lenne az esélyed.


Egyébként pedig tényleg sokszor előfordul, hogy szimpatikus is amiket magáról ír valaki, a stílusa is helyén, és a fotó alapján nem is néz ki rosszul. De mégis összességében valamiért mégse jön be annyira.

Azt hiszem estemben ez a "valami" két dolog lehet:

-Nincs vele semmi baj, de nem érzem úgy, hogy bele tudnék szeretni, inkább elfogadnám tesónak, barátnak, szomszédnak, sulis társnak.

-Vagy van olyan is, hogy túl jó pasinak tűnik aki sokaknak tetszik, és tartanék attól, hogy én nem jönnék be neki élőben, inkább mást választana, vagy kihasználna. És már ezért jobb bele sem menni, ha nagyon ezt érzem.


Amúgy a köntörfalazást kerülöm...

2012. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt panaszkodtok a csajokra, en egyszer megmondtam egy sracnak konkretan miert nem jon be, erre meg az volt a reakcioja, hogy elkezdte sorolni, hogy dagadt vagyok, meg ugy nezek ki, mint egy rib@nc, mindez csak azert mert oszinte voltam es mondtam, hogy a kulseje nem jon be.
2012. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért vmennyire érthető ez is. Miért akartok mindig olyan pasit, aki jobban néz ki nálatok?
2012. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Pedig sokkal jobb lenne az olyan válasz, hogy nem nézel ki jól, de ha lefogynál, izmosodnál, változtatnál a frizurádon/nem hordanál unalmas ruhákat, inkább kontaktlencsét hordanál szemüveg helyett vagy valami ilyesmi válaszok, az sokkal többet érne. Jó, az arc formáján nem lehet változtatni, ahogy a magasságon sem, de vannak dolgok, amiken lehet. Szerintem jó, hogyha ezekre a pontokra rámutat valaki őszintén, és ha ezen sikerül változtatni, akkor legalább az önbizalma megnő az embernek egy kicsit."


Szerintem ez nem a legjobb megoldás. Vagyis csak kevesebb esetben van értelme. Külsőre vonatkozólag semmi! Belsőre még úgyse! Inkább csak a marketingbe érdemes beleszólni, hogy valaki hogy tálalja magát, milyen módon keres.

Mert:


1. Külső: Legtöbb esetben adottság. Ha valaki kövér, az tudja, hogy az, és ha tudna magától is lefogyna. Izmosodás ugyanígy... Legyen mindenki olyan amilyen szeretne és tud is lenni, érezze jól magát ahogy, és olyat keressen, akinek tetszik!

Pl. mindenki azt mondja a kicsit túlsúlyosnak, hogy fogyni kéne, mert nekik úgy nem tetszik. De mi van, ha nekem pont egy gombóckás mackó az esetem? Csak tovább kellene keresnie... Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

Külsőben mondjuk az öltözködéshez kapcsolódó jótanácsok indokoltak...


2. Belső: Pl ha Jónás egy kis visszahúzódó típus, hiába mondj az átlag, hogy legyen dumásabb, az nem csak úgy megy. És van akinek a visszahúzódók jönnek be...


3. Marketing:

Na hogy valaki hogy tálalja magát, mit ír magáról... Ezek azért fontosak.

Van egy srác pl, aki folyton blogol egy ismerkedős oldalon. Naponta több oldalnyi mindenféle továbbküldős hülyeséget oszt meg másokkal. Nekem már ez elég, hogy megállapítsam, nem jön be. Egyszerűen nem szeretem, ha ilyenekkel foglalkozna a párom, aki ilyet csinál teljesen más személyiség, nem jönnénk ki jól... (Mellesleg szerintem másnak sem jön ez be, mert úgy tűnik hiába keres...)

Vagy egy bemutatkozó szöveghez is lehet jó tanácsokat adni.

Nem folytatom.

2012. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert imkáb keresnek egy job pasit mint szarakodni egy roszab pasival. És a pasik abol hogy nem vagy az esetulk leszürik hogy rondák és az őnbizalom hiányosnak ugyanugy elveszi mint ha megmondják az igazat de az fárasztób.
2012. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mindig őszinte vagyok, és ált. azt írom, hogy nem az esetem. Azért, mert egyrészt a szépség relatív, másrészt meg mert mondjuk én magamból indulok ki, nem vagyok egy szépség, és egyébként is csomó embert szépnek látok vagy legalábbis átlagosnak, akire a legtöbb ember (főleg a konzumlibák) azt mondanák, hogy ássa el magát, milyen ronda. Attól még, hogy nekem nem jön be, nem univerzálisan ronda. Valószínűleg csak nem találta még meg azt, akinek tetszene. (én majdnem 23 éves voltam lányként, amikor volt az első kapcsolatom, tudom, mit beszélek)
2012. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!