Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 és ffiként kezdenél (komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 és ffiként kezdenél (komoly) kapcsolatba egy 21 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon az egyik csoporttársam, tök jól eldumálunk, elvagyunk, egy az érdeklődési körünk is, de nem merek lépni, mert látom rajta, hogy tökre bejövök neki, de mégsem lép (ő se), totál nyomulni nem akarok. De attól tartok a korunk miatt, nem lép. Fiatalnak tart magához (a haverja szerint mindig korabeli női voltak.) Zavarhatja ez?
2012. okt. 11. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarhatja..

Bár fene se tudja. Szerintem nagy a korkülönbség de ahogy érzed. :) Szegény korombelieknek sose jut így nő xd

20/F

2012. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

kedves kérdező, ráérsz 30 éves pasival járni még, 8-9 év múlva is...

viszont 30 évesen már nem járhatsz egy 20-as pasival, ezt fontold meg

2012. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze simán. Nyugodtan nyomuljál,ha bejössz neki,és érzed is miért ne! Randizzzatok,menjetek moziba. Ne hagyd ki!! Mai világban hol számít korkülönbség,meg irod,hogy jól kijöttök,eldumáltok,akkor??. Késöbb megbánnád az tutti,aztán vernéd a fejed a falba. Lehet elszalasztod a boldogságot,lehetőséget. Egyszer élünk!! Mindent bele! Ne Félj! Én Drukkolok! Sok sikert!
2012. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen persze.
2012. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit tanultok?
2012. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát a szabály az hogy az életkorod fele+7év, ez az ami még belefér
2012. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és most várjuk a babánkat a 30 éves párommal. 11 hónapja vagyunk együtt, tervezett baba volt, most vagyok a 9. hétben.

Tehát lehetséges...

2012. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

simán zavarhatja csoporttársam 23 éves de 21nél kisebbel nem kezdene mert komolytalannak tartja őket.

Én viszont ha 19 évesen kezdenék egy 14 évessel sztem 30 évesen is egy 21 évessel szal sima ügy, am meg ha dögös vagy sztem nem lenne motivációja a visszautasításra xD

2012. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a pasi kizárt. 30 évesen nekem egy Nő kellene, és nem egy kislány ki most végzett az iskolával 8ha végzett) és aki most kezd el élni!
2012. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!