Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derithetem ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetem ki hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy lany osztalytarsam akibe belezugtam es ki szeretnem deriteni hogy tetszem-e neki.

Most nem a jelekre es kontaktusra gondolok hanem valami jo szovegre amivel beszelgetes kozben valahogy kihuzhatom belole! Nem azt szeretnem hogy konkretan elarulja, csak valahogy veletlenszeruen belemenni a temaba es belefolyni!

Adjatok tippeket! 17/f



#tetszés #elarulja
2012. okt. 10. 21:16
 1/4 Tyler913 ***** válasza:
Miért akarod kideríteni,hogy tetszel-e neki? Hogy attól függően lépj valamit? A dolog nem így működik. Ha tetszik, hívd el valahova. Ha tetszel neki, elmegy veled, ha nem, lepattint. Ilyen egyszerű.
2012. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha tudnam, hogy van nala eselyem akkor mindjart batrabban allnek a dolgokhoz, de igy nem igazan merek lepni mert ugye ha lepattintana utana eleg ciki lenne mindennap a kozeleben lenni, mivel osztalytarsak vagyunk es sokszor ha akarom ha nem a kozeleben vagyok!
2012. okt. 10. 22:22
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

Sajnálom,de ez nem így megy.Ha akarod,akkor légy férfi.Ha körülményeskedsz,meredeken zuhanni kezdenek az esélyeid.Az,hogy tetszel-e neki,attól függ,mit lépsz.

És ha lepattint,akkor mi van? Nem kell ennek akkora jelentőséget tulajdonítani. Nyilván ne a többiek előtt nyomulj rá,hanem akkor közelítsd meg,amikor egyedül van,de ha elutasít,akkor sem lesz semmi baj.Nyugi.

2012. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okes!

Koszi a tanacsot.Megprobalom magam raszanni, hogy kezdemenyezzek nala, csak annyi a baj, hogy nem az a fajta vagyok aki magasrol lexar mindent, hiaba probalok ilyen lenni, mert biztos jobb mint mindig mindenen ragodni es sajnalni magamat! Megfogadom a tanacsot!

2012. okt. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!