Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy buliban, és ott találkoztam egy sráccal, akinek egy ismerőse mutatott be. A srác kérdezte tőlem, hogy akarok-e vele táncolni. Sajna vissza kellett utasítanom, (mert 1, nem táncolok túl jól, 2, éppen csörgött a telefonom és fel kellett vennem, így elhagytam a helyiséget.) Ezek után a szórakozóhely előtt ismét találkoztam a sráccal, és elindultunk sétálni, és közben beszélgettünk. A buli nem volt olyan jó, mert tele volt részegekkel, de szerencsére ő nem volt az. Ezt közölte is velem. Az egyik részeg haverja próbált velem kommunikálni, de elküldte, aztán visszamentünk a szórakozóhelyre és tök jól elbeszélgettünk. Facen már ma be is jelölt. Szerintetek tetszettem neki? Én nem tudom.. Fog majd valaha valamit lépni, vagy egyáltalán elhívni valahova, vagy csak részéről ennyi volt az egész?! Ti mit gondoltok?

Kérlek csak normális válaszokat! Előre is köszönöm!


2012. okt. 6. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki!

Csak ne éld bele magad, az is benne van, hogy csak arra kellesz neki ...

Tapasztalat :/

19/L

2012. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhet még válasz!
2012. okt. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!