Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz második randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz második randira egy ilyennel megjelenni?

Figyelt kérdés
Szóval pénteken megismertem egy lányt(16), akivel nagyon jól meg vagyunk és találkoztam vele már azóta egyszer, nem rég fel is hívtam. Látom rajta hogy én is tetszem neki, de még csak barátok vagyunk, hogy megismerkedjünk. Szóval holnap fogok megint találkozni vele és gondoltam meglepetésnek viszek egy milka csokit, azt amelyiknek ilyen szív alakú a doboza. Nem gáz ez így? Végül is csak 200 forint volt... Gondolkoztam rajta, hogy veszek mellé egy szál rózsát, de anya szerint az sok lenne ilyen hamar és szerinte elég ez. 16/F

2012. okt. 10. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
lényegtelen hogy mit viszel ha a lány szerelmes beléd! de én személy szerint örülnék a csokinak! :)
2012. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
CBA-ban :D Milka Pralinés
2012. okt. 10. 20:56
 13/14 A kérdező kommentje:
De csak 38,5 gramm, szóval ez a legkisebb. :)
2012. okt. 10. 20:59
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hehe,de aranyos vagy.(:

Főleg az tetszik,hogy ezt így megtudtad beszélni anyuddal.:)

2012. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!