Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki úgy megy bele következő találkozóba, hogy már akkor TUDJA hogy nem fog megjelenni?

Figyelt kérdés

Ez azért szerintem elég gáz, és minősíthetetlen viselkedés. Miért nem lehet megmondani, hogy bocs de nem? Annyira hihetetlen rossz érzés amikor ennyire semmibe veszik az embert. :(:( Ráadásul azt hittem, hogy kedvel. (Bár mikor utoljára találkoztunk, megudta hogy nincs autóm és kicsit lekezelően kezdett viselkedni, itt azért vélek némi összefüggést felfedezni, de nem akarom az ördögöt a falra festeni...) Ez már régebben történt, és azóta kiderült, hogy már akkor csak úgy rámondta hogy "jól van"... Mi a véleményetek?

24F


2011. dec. 27. 22:05
 1/10 szamóca.. ***** válasza:
gyáva
2011. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem és tudom, h mondani könnyű, de örülj neki, h nem a kocsid miatt jött össze veled...
2011. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, és egyetértek azzal amit mondasz. :) Ha jó a sejtésem és az volt a probléma, akkor jobb hogy így alakult. Csak olyan fura ez nekem amikor valaki látszólag jól érzi magát egy másik ember társaságában (pl felmerült az is, hogy odaköltözne hozzám szivesen), aztán kiderül valami ehhez hasonló, és onnantól lekezelő és szinte emberszámba sem vesz. :(
2011. dec. 27. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Apa, adj inkább hálát az ilyen Nöknek!
2011. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"(pl felmerült az is, hogy odaköltözne hozzám szivesen" Már ne is haragudj,de szépen el vagy te tévedve . Gondoltam volt pár találkozó,és beszéltetek 1-2 komoly témáról,te meg félreértetted.Mit vártál mégis? Nem is vagytok együtt,de már ilyenekről beszéltetek? Ezt szerintem bárki viccnek fogná fel és nem tudna rá mit mondani....
2011. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:

Nézd a jó részét: mázli, hogy ilyen hamar kiderült...

Később rosszabb lett volna.

2011. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca.. ***** válasza:
na ha már odaköltözésről volt szó akkor nem a kocsi miatt ahgyott ott. ez már csak belemagyarázás.
2011. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gerinctelen, ahogy a nők többsége.
2011. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki,h megszabadultál tőle! Gyáva,anyagias,ostoba stb nek nevezném az ilyen "nőket".
2011. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

22:22, akkor már több hónapja ismerkedtünk. Figyelj, nem vettem halálosan komolyan azt a kijelentést, inkább óvatos voltam és úgy értelmeztem, hogyha ilyet mond akkor nyilván jól érzi magát a társaságomban. Azért azt feltételezhetem ilyen megnyilvánulás után nem? :)


szamóca..: igen, lehet hogy igazad van, de... Azért gondoltam hogy az az oka, mert utána változott meg egyértelműen a viselkedése amikor ezt megtudta. És úgy képzeld el, hogy aznap mikor találkoztunk még úgy tűnt, ha úgy tetszik "sinen vagyok". Mikor mondtam hogy nincs kocsim, vissza is kérdezett kicsit meglepődve, hogy "neked nincs kocsid?" Még éreztem is, hogy na most lehet hogy rosszat mondtam. :) Utána meg eléggé lekezelő volt. :( Legalábbis nálam az udvarias gesztusra tett faragatlan bunkó reakció annak számít...

2011. dec. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!