Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állítólag ezért van, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag ezért van, hogy a nő nem is érti miért, de a "bunkó" csávót választja a romantikus balfék helyett?

Figyelt kérdés

Mert a nagy nő csábászok ösztönösen a nő ösztönös énjéhez beszél, nem pedig a tudatossal.

Tehát a kérdései mögé lát, amiknek a lényege nem maga a kérdés, hanem a mögötte húzódó szándék, még ha a nő ezt nem is tudatosan csinálja, de arról szól, hogy kiderítse a férfiról, hogy mennyire irányítható.

Ez az évezredek során a fajfenntartás érdekében alakult ki, hogy a nő kiválassza a megfelelő férfit, aki képes biztonságot nyújtani az utódjaik számára.

Persze meg kell találni a középutat, nem csak nőcsábászok, meg balfékek léteznek, de mégis inkább ahhoz vonzódik a nő, aki érti ezt a fajta kommunikációt.

Valaki elmagyarázná, hogy ez hogy működik?


2012. okt. 10. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel csak a tudatos énem tud olvasni és gépelni, fogalmam sincs, valós-e ez az állítás, vagy sem.
2012. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az első két mondatot most olvastam át ötödször, de nem értem tisztán. Az első mondatot például többes számban kezdted (nőcsábászok), aztán egyes szám harmadik személyben fejezted be (beszél), de ezt még így értem is. A második mondatot nem annyira. Pontosabban nem tudom, ki az alany. A nő, vagy a férfi? Mert a mondat elején a férfi, a végén pedig a nő, így egy kicsit összezavarodtam.
2012. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valami olyasmiről van szó, hogy a bók a nő tudatos énjét hódítja meg, az pedig, hogy tudom kontrollálni a nőt, az az ösztönöst.

Tehát a lényeg, hogy az a vonzó férfi, aki irányítani is tud, de a nő lelkét is tudja simogatni:)

2012. okt. 10. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az ösztönös énem annyira egy kisgyerek szintjén van, hogy irányításra vár, akkor az nagy csalódás lenne nekem. :(

:)

2012. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy percere játsz el a gondolattal,hogy te vagy a nő, és odamegy hozzád egy ürge, akkor te melyiknek a társaságát élveznéd. Ez ilyen egyszerű. Egy olyan unalmas pancserét, akivel nem elhet felszabadultan társalogni, nevetni, aki kb. olyan szinten társalog veled, mintha egy bolti kiszolgáló volnál és keresi a fogpaszta polcot sílusban? Hát nem biztos,hogy ez neked annyira nyerő lenne nemigaz? A nők szeretik a határozott férfiakat, nincs ezzel semmi gond, csak nekem pl nehéz határozottnak lenni, mert ilyen a jellemem. Egyébként meg nőfüggő is de nagyon, mert a Jim Carrey típusú fickóknak is van akkora női rajongó táboruk mint a Vin Dieseleseknek. Attól függ,hogy a nő mire vágyik ,illetve ő maga milyen. Ha a nő eleve egy gyenge valami, akkor jobban preferálja ha a férfi biztonságérzetet sugall, ha a nő egy határozottabb, temperamentumos valami, akkor meg jobban örül,ha van valaki aki elszórakoztatja, egy szórakoztatóbb palit keres magának. De ezek a klisék sem mindenkire igazak, csak van benne logika.

Bunkóság alatt is mit kéne érteni. Kinek mi fér bele abba. Igazán a bunkóság alatt szerintem azt kéne érteni, ha valakit megalázunk, valakit a sárba taposunk és tönkretesszük lélekben. De ha valaki szlengel, durván szókimondó stílusban nagyképű jelleggel beszél, az még egyáltalán nem jelenti ezt, csak olyan a stílusa, de ezzel igazán nem bánt meg senkit, csak max a híperérzékeny prűd nevelésben részesített egyedeket.

Egyszerűen a határozottabban, szókimondóbb stílusban beszélő személyek sokkal szórakoztatóbbak mint az udvarias unalmas standard csicskák. Ma már nem ez a trend, nézz meg egy majd száz éves Jávor Pál filmet, szerintem bealszól rajta olyan unalmas állatság, nézz meg egy mai kanos filmet, abban látod hogy ebben a korszakban mik a trendek stílusban például. Csak egy bemutatás képp. De rá lehet egyébként is jönni.

2012. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:

Elmondom, hogy működik dióhéjban:

A nők arra vannak kódolva, hogy olyan férfit keressenek, aki képes:

1. Megvédeni

2. Vezetni

3. Szórakoztatni őket

Ugyanis egy ilyen férfi jó eséllyel erős,életképes utódot nemz és végső soron ez a cél. A nő tehát ösztönösen az olyan férfihoz vonzódik, akire fel tud nézni, akit követni tud, végső soron: akit magánál többre becsül. A romantikus balfék azért taszító, mert körülugrálja a nőt, és csupán a nő kívánságaira reagál, mert azt képzeli, hogy így tudja meghódítani a nőt. Viszont hogy tekinthetne a nő vezetőként egy olyan férfira,aki úgy viselkedik, mint egy csicska?

A "bunkó" férfiak azért sikeresebbek a nőknél, mert nem érdekli őket a nő véleménye, nem félnek tőle,és nem félnek felvállalni a szexuális közeledést. Persze ez nem jelenti azt, hogy ha sikeres akarsz lenni a nőknél,légy bunkó. Csupán arról van szó, hogy teljesítened kell a fent felsorolt három kritériumot ahhoz, hogy a nőt megszerezd és megtartsd.


A tudatos-ösztönös dologról: való igaz, hogy a nők nagyon ösztönös lények,sokszor nincsenek is tudatában,mit akarnak és mi alapján döntenek. Sokszor egy érzelmi alapon meghozott döntést tudatosan csak magyarázni próbának. Mondok egy példát,hogy megértsd:


Egy lánynak két srác udvarol,Béla és Józsi.

Béla nagyhangú, időnként bunkó másokkal, viszont a társaságban sokan követik őt, általában ő áll az események középpontjában.Ha megtetszik neki egy lány,akkor nem tököl,azonnal ráhajt és addig nem nyugszik,míg meg nem fekteti.

Józsi csendes és visszafogott,viszont jól tanul,jó családból származik,kedves és jófej srác- viszont nem igazán mer kezdeményezni a lányoknál.Annának,ha észérvek alapján döntene,sokkal jobb pár lenne Józsi,hiszen valószínű jó munkája lesz,sok pénzt keres majd,megértő,a tenyerén hordozná. Mégis,amikor egyik nap bulizni megy a társaság,Anna kicsit többet iszik,Béla azonnal ráhajt,és másnap együtt ébrednek.Anna ilyesmikkel mentegetőzik a barátnői előtt: "kicsit sokat ittam,nem voltam magamnál", "összevesztem az ősökkel,és ő ott volt és átölelt,olyan jól esett", "Béla sokkal jobb fej,mint amilyennek kinéz",stb.


Anna valójában az ösztöneire hallgatva választotta Bélát, hiszen egy törzsi társadalomban ő lenne a nagy vadász, a vezető- ő tudná biztosítani a legtöbb élelmet,ő nemzené a legéletképesebb utódot. Józsi erényei, az, hogy megértő, kedves és jó tanuló, ebben az összevetésben semmit nem érnek, ha a lány nem képes benne meglátni a potenciális alfa hímet.


Összefoglalva: tulajdonképpen igaz,amit írtál. A nők arra törekednek, hogy kifogják a legalfább pasit, és ha egy pasi könnyen manipulálható és csicskáztatható,akkor nem alfa. Tehát először hódítod meg az ösztöneit, és csak utána az eszét. És mivel ösztönös döntést hoz, utána az észérvek már csak arra kellenek,hogy ezt a döntést megmagyarázza magának.

2012. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az elv csak nagyon általánosítva igaz. Ha mindig alaptörvény volna, akkor csak a Vin DIesel féléknek lenne nőjük, a kis mellénykés, vasaltinges pápaszemes eminens bagjoknak meg semmilyen sem. Pedig rengeteg ilyet is látni, meg sok átlagos fickót, átlag alattit is, akik nem néznek ki domináns kannak, mégis van suna a farkuk alá. NEm minden nő csak az erőre hajt, van akinek más kell, én ezt is észrevettem már.
2012. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!