Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FakeSmile kérdése:

Mit tegyek? Tippek?

Figyelt kérdés

15éves vagyok szerintem viszonylag normális átlagosan inéző lány,nem igazán mondhatnám magamról,hogy gyönyörű vagyok,de rondának se tartom magam,vékony és középmagas vagyok...Eléggé foglalkoztat mostanaban a külsőm reggel a tükör elött még türhetőnek tartom magam,de suliban,barátokkal már elvesztem azt a csöppnyi önbizalmam..Akárki szembejön velem az utcán,lesütöm a szemeim mert egyszerűen nemtudok belenézni a szemeibe..Csak az jár közben a fejemben,hogy biztos ezt meg azt gondolja rólam..Barátom se volt még így nincs tapasztalom a fiúk terén,és ha valami kezd alakulni egy sráccal akkor bepánikolok és inkább kerülöm,mert úgy érzem,hogy nem állok még készen.

Mit tegyek,hogy több önbizalmam legyen?

Van aki esetleg ugyan ebben szenved?

Lassan már konkrétan megőrít ez a kényszeres félelem.



2012. okt. 10. 16:18
 1/5 MadameViciouse ***** válasza:

Én a Te korodban pont ilyen voltam.Átlagos lány, de nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben, mindenkinek meg akartam felelni, azt gondoltam engem néz mindenki, ha rám pillantott valaki rögtön kerestem a hibát, hogy vajon a kócos hajam nézi vagy elkenődött-e a sminkem stb.

Annyira rögeszmémmé vállt az egész, hogy addig addig alakítgattam magam amíg kihoztam magamból a maximumot, legalábbis amivel már elégedett vagyok.

Tornázom, sminkelek, adok magamra, próbálok csinosan öltözni, azóta rájöttem, nem is más, a saját magam kedvéért.

Így már jól érzem magam és képes vagyok elhinni, hogy a férfiak nem amiatt fordulnak utánam, mert csak hibát látnak bennem.

Persze tökéletes nem lettem, de elfogadom magam, mert megtettem a tőlem telhetőt és a többi ember sem jobb nálam.

Mind mások vagyunk, mindenkiben lehet találni hibát vagy jó dolgokat.Ha valaki elítél a külsőm miatt hát tegye, amíg nem ismer úgysem tud pontos véleményt alkotni.

Gondolj arra, hogy nem kell senkinek megfelelned és senki nem ítélhet el.Te önmagad vagy és az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben!

23

2012. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,kicsit jobban érzem magam,hogy nem csak én stresszelek ezen.Megpróbálom megfogadni a tanácsod és inkább pozitívabban hozzáállni a dologhoz és az utcai beszólásokat elengedni a fülem melett..:)
2012. okt. 10. 16:39
 3/5 MadameViciouse ***** válasza:
Úgy legyen!;) Sok sikert!
2012. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, én nem szeretem, ha a csaj szét van sminkelve, sokkal szebb az IGAZI arc, inkább HIDD EL, hogy szép vagy :) ha küldesz képet esetleg segíteni is tudok, talán el is hinnéd hogy szép vagy, ha már mondja is valaki :D

15/F

2012. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszii.c: hát én igazából úgy vagyok a sminkel hogy már olyan általánossá vált,hogy mindíg kisminkelem magam,hogy ha nincs kihúzva a szemem magamra se ismerek kábé..Meghát kedvtől függően csinálom de annyira sokat nem teszek fel.:)

A képet illetően meg nagyon aranyos vagy de nem igazán használ a dicséret..Sokan mondják,hogy szép vagyok de ha 1000ren is mondanák hogy azvagyok,és melette páran az ellenkezőjét az jobban bennem marad.:/ De nagyon aranyosak vagytok és megfogadom a tanácsokat.*-*

2012. okt. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!