Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először találkoztam egy lánnyal. Lehet, hogy alkoholista?

Figyelt kérdés

Beültünk beszélgetni egy presszóba.Mivel nem autóval voltam,kértem egy pohár sört magamnak,a lánytól megkérdeztem,mit inna.Egy mézes vilmost kért.Ahogy odahozták,még el sem ment a felszolgáló,megitta egyből,s megkérdezte,nem lenne baj,ha inna még egyet,mert nagyon szomjas.Meglepődtem,de hát miért ne.Míg beszélgettünk,még ötöt megivott,amíg én egy pohár sört,és meg sem látszott rajta.Azzal búcsúzott el,hogy találkozhatunk máskor is.Szetintetek kellene?

Ja,és a számlát én fizettem.Nem azért írom,mert túl anyagias vagyok,de hát mégis.

35F


2012. okt. 7. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes, lehetséges, hogy az. Vagy csak nagyon izgult, zavarban volt és így akarta feloldani a gátlásait... Mondjuk így, hogy csak ő ivott töményet, így elég fura a helyzet.
2012. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rs. ***** válasza:
Lehetséges, vagy nem lehet az, hogy.. elakart valamit felejteni? mondjuk az alkohol csak pár óráig jó. Kérdezd meg tőle.. :O
2012. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ja kérdezd meg az a leg1szerűbb :D
2012. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
na lehet hogy az,albérletben is van nálunk 2 csaj,míg én megiszom egy pohár sört,ők addig napi szinten keverik a tömény piát a borral,mindekttőből elfogy el liter naponta nekik
2012. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek is lehet igaza de szerintem szomjat nem töménnyel szoktak oltani.
2012. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-ös.

Én is egyből erre gondoltam,még ott.

2012. okt. 7. 13:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ennyi tömény alkohol nem árt meg...az gyanús..

Első randin se tudott uralkodni magán....gyanús...

Szomjuságot pálinkával oltani......?

Alkoholisták mindig találnak indokot maguknak..az ivásra.

Ha nem találnak, keresnek...

légy óvatos....

2012. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a kedvenc piája,ha nem 1-2 mond hanem felsorol 10-20 az akkor lehet,hogy gyanús.
2012. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát...elég érdekes.


Szerintem azért ez egy kicsit bunkó dolog.

Ha a csávó fizetett,én mindig olyan feszélyezve éreztem magam.

Kértek egy pohár üdítőt,vagy max egy boros kólát,aztán kész.

Első találkozás alkalmával,azért kicsit erős dolog 5 felest lehúzni.

Amúgy esélyes hogy a csaj simán leinna :)

2012. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, és ha megint inni kezd, finoman kérdez meg hogy erre miért van szükség.
2012. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!