Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lehet, hogy egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy egy 17 éves fiú nem tudja, hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
legalább már 6 barátnője volt több hónapig, de mindig nyelv nélkül csókol és tökre nem élvezhető vele, olyan mintha megakarni enni...

2012. okt. 6. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2012. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én inkább kiverném a helyében. Aztán a csókról fingom sincs basszus!
2012. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor b..d meg!
2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán ha neki mondanád meg, hogy szarul csókol, még javulna is valamit a helyzet.
2012. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de nem szeretném megbántani.:)

vagy, hogy lehet kedvesen elmondani valakinek, hogy nem jó amit csinál??:D

mástól is kérdeztem(aki nem ismeri az illetőt) és ő azt mondta, hogy nincs olyan, hogy valaki rosszul csókol.

2012. okt. 6. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te irányítani a csók közben :D Ha nem megy, akkor csak szólnod kell neki valahogy, akár megbántja, akár nem. Egyébként lehet, hogy ez más barátnőjének jó volt, és ezt szokta meg. Volt már elég időtök összecsiszolódni?
2012. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

az mondjuk igaz, hogy nem volt időnk össze csiszolódni:)

2012. okt. 6. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam itt az oldalon olyat, aki nem szereti a nyelves csókot. Lehet, hogy ő is ilyen!
2012. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19 vagyok és sose csókolóztam még, szóval valószínűleg én sem tudom hogy kell :D ha ez megnyugtat
2012. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!