Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes büszkének lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes büszkének lenni?

Figyelt kérdés
Találkoztunk volna múlt hét pénteken. Mivel ideiglenesen ugyan, de más városban élünk, ezért már vagy 2 héttel előre meg volt beszélve a találka. Előtte kedden este ráírtam és megkérdeztem, hogy áll-e még a péntek este, erre azt mondta, hogy nem tudja, lehet nem jön össze, ha biztosat tud majd ír. De nem írt és így nem találkoztunk. Azóta sem írt. Nyilván azért, mert nem tudja mikor lesz a városban újra, de most nem tudom mi van velünk. Nekem ő fontos, vagyis érzem, hogy az lehetne idővel. Úgy voltam vele, hogy büszkeség is van a világon, nem fogok futni egy férfi után. Naponta beszélem le magam róla hogy írjak neki és rákérdezzek hogy mi van? De megéri ez? Vagy dobjam félre a büszkeségem és írjak neki?

2012. okt. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen írj rá,ha biztosat szeretnél tudni.Aztán meglátod hogyan tovább!
2012. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha belegondolsz logikusan,akkor ha érdekelnéd őt annyira amennyire ő téged akkor már rég írt volna hogy bocsi de nem tudom mikor lesz jó. az embernek arra van ideje amire akarja hogy legyen.
2012. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A, rá kérdezhetsz, legalább tudod az indokát. Ha sz@r semmitmondó dolga volt akkor megint csak előrébb leszel.


B, hagyhatod is, de akkor meg ne azon agyalj hogy miért nem, hanem örülj hogy nem rabolja az idődet.

2012. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jobb tisztázni. nincs abban semmi, ha te keresed, majd ha nem lesz jó indoka akkor lecseszheted és kész
2012. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne szaladj utána...legyen tartásod.
2012. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!