Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A zenei ízlés mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zenei ízlés mennyire volt fontos a párválasztásban nálatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én magyar undergroundot hallgatok, de valamiért nem is szeretnék hasonló ízlésű csajokkal lenni. Talán előítélet.
2009. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
én rockot halgatok a barátnőm meg ilyen divatzenéket pl.: Lady GaGa, High School Musical Hannah Montana szal ezek és szerintem nem. nem fontos a zenei ízlés
2009. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
nagyon! metalos vagyok, metalos istent választottam magamnak. más zenei ízlésű pasival SZÓBA SEM ÁLLOK, ha szerelemről van szó. ez van. nem teszem lejjebb a mércét. 24/L
2009. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%

Mindegy, csak ne legyen metálos.

Hányok tőlük.


16L

2009. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar underground rapet hallgatok és nekem bejönne 1 ilyen stílusú csaj :)
2009. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
0%

Nekem sajnos eddig nem volt olyan pasim,aki ugyanazt hallgatta volna!rocker pasit nem választanék,az kizárt. Az én álompasim repper,én is az vok


20/L

2009. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Én a repper pasikat szeretem:D
2009. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem értem sokaknak mi bajuk a rockerekkel. Azért mert szerintetek mind részeges idióta, mert aggresszívek, vagy a hosszú haj nem tetszik? :D Sok szerintem itt a sztereotípia
2009. aug. 6. 21:36
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

"Milyen zenéket hallgatsz Kedves utolsó?"

sokfélét, dnb, metál, psytrance, chillout, tényleg rengeteget :D

rockerekkel általában az a bajom, hogy zsíros a hajuk, izzadságszaguk van, meg nagyon okosnak hiszik magukat :D

persze ez csak előítélet, de tényleg kevés rockert ismerek aki nem ilyen.

2009. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"rockerekkel általában az a bajom, hogy zsíros a hajuk, izzadságszaguk van, meg nagyon okosnak hiszik magukat :D "


Nem ismersz :) Diszkópatkányok ugyanúgy izzadságszagúak :) Szerintem te nagyon szélsőséges esetekkel találkoztál.

2009. aug. 9. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!