Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A zenei ízlés mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zenei ízlés mennyire volt fontos a párválasztásban nálatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
semennyire. bár marilyn mansonnal és társaival nem járnék:)
2009. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem attól függ,hogy az MP3 lejátszóján milyen zenék vannak.:) Barátnőmnek is más a zenei ízlése,mint nekem,de ez nem baj,ettől függetlenül nagyon jól megvagyunk.:)

20/F

2009. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk se volt egyáltalán döntő, mondjuk nem is külömbözünk .. viszont.. nem hinném hogy egy rap zenét kedvelö összeállna egy rockerrel vagy egy black metalossal..szal érted... de aztán lehet hogy tévedek.. :)
2009. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Nemigazán számít, csak ne szidja a gothokat és rockereket (ha ő épp egy teljesen eltérő zenei világot szeret) és akkor nincs probléma.

Én ugyanis öltözködésileg goth vagyok, és az ilyen darkos, rock és metal zenéket szeretem... (és az instrumentális arab zenét) De a páromnak is hasonló az ízlése :)

21/L

2009. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
nekem a rocker lányok nem jönnek be.. (kinézetre) hiába vagyok metálos. rapperek sem annyira.. :S pedig rappet is hallgatok néha. hip-hop elmegy..
2009. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én most csak zenére kérdeztem, az egyáltalán nem biztos, hogy kihatással van a külsőre.
2009. aug. 4. 22:42
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Olyan lányt nem találnék az életben, aki ilyen jó zenéket hallgat mint én. :D
2009. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen zenéket hallgatsz Kedves utolsó?
2009. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
én többnyire rockot hallgatok (ettől még nem feltétlenül vagyok rocker, nem fekete tankcsapdás pólókba járok, csak ez a zene tetszik :)) de valahogy folyton diszkósokkal hoz össze a sors. ők jönnek be nekem (nem a rózsaszínpólós idióta-napszemüveges "nagyapofám" arcok..) engem egyáltalán nem zavar, csak én pl. nem szeretek ilyen bulikba járni, ennyiből rossz, de ez az érzéseken nem változtat.. 15/L
2009. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan pasim aki progressive house-t hallgat mint én és szétmentünk, volt már nyálas szatmári és bárány bu*zi barátom is és szétmentünk, volt már d'n'b-s barátom is és szétmentünk, de azóta is összejárunk:) Tehát nem hiszem, hogy ez befolyásolná.
2009. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!