Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác csak szexet akar, miért úgy adja elő, hogy más választásom nincs, csak elutasítani?

Figyelt kérdés

szóval akkor szexet sem akar?

amúgy azt sem értem miért szállnak rám egyesek két randi után úgy, hogy szexeljünk.

pl a srác felhívott (amúgy akarom őt, nem lenne baj, egy kalandnak elmenne most az egyszer)de úgy hív fel, totál megalázóan, hogy "hétvégén találkozunk, lesz már szex? ki kell próbálni mindent!"

tehát ahelyett, hogy szépen finoman utalgatna, vagy fűzné az agyam, vagy akármi, ehelyett ilyen megalázóan bekérdez, amire ha igen-t mondanék, akkor már el is áshatnám magam a föld alá...


szóval akkor ő semmit nem akarhat tőlem, még szexet sem?


2012. okt. 5. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert tudja, h úgyis hagyod h megdugjon.
2012. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Paraszt pasikat fogsz ki

2. Nem tom mit vársz?? Sztem lerí rólad h benne vagy az ilyenekben

2012. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért nem húzza az agyad, nehogy komolyabbnak gondold az egészet, mint amilyen valójában. Nem akar gondolom hitegetni, mert aztán véletlen beleszeretsz és hogy rázna le?

Mondjuk elég érdekes stílusa van, ez nem ábrándít ki téged? (még csak a szexről is...)

2012. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szóval amikor ezzel felhívott, én meglepődve megkérdeztem, hogy mi baja van, hogy most én ezt kapom tőle? ő meg csak mondta tovább, a végén annyit mondtam, hogy nem bírja el a telo amiket mondasz és kinyomtam.


amúgy simán le tudna rázni, attól nem tarthat( nem is egy helyen lakunk)

és nem úgy néz ki, mint akit meghatná, hogy én komolynak hiszek vmit, vagy nem.

2012. okt. 5. 09:20
 5/10 A kérdező kommentje:

és de kiábrándít

csak nem tudom, hogy ezeket a szitukat hogyan kellene lereagálni. mert csak annyit tudok, hogy lezárom a kapcsolatot.

és a következő ilyet, meg a következő ilyet


szóval valami riherongynak jöhetek le nekik?

azért kapnám ezt?

:(

2012. okt. 5. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Saját bevallásod szerint is benne lennél. Hát akkor?? Mondom. Szerintem látszik rajtad. Velem érdekesmód sosem kezdtek ilyen pasik. És én nem is lennék benne szekapcsolatban v egyéjszakásban
2012. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én sem vagyok benne.

simán elutasítok mindenkit.

csak történt most először, hogy ez a srác megfogott. és nagyon akartam őt :(

gondolom már nem bírom visszahozni.

elkönyvelt.

2012. okt. 5. 09:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Vázolom a lehetőségeket:


1. Nem tud a nőkkel bánni


2. "Gyerek"


3. Szimplán ekkora paraszt

2012. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ha te akarsz szexet akkor mondj igent. Ha ilyet valaki le mer irni akkor max a gatyajaban lehet tartalom a fejben nem hiszem.

Sot ha ezek utan meg tobbet akarsz tole, akkor nalad is bajok vannak. Bar az ^egy kalandnak elmenne most az egyszer^ utan igencsak elgondolkodtam....

2012. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

na most ismertem meg jobban

8-as válaszoló 2-es pontja betalált.

azért jött ezzel, mert minden csaj a lábai előtt hever és ezt már tudja. viszont nem feküdtem le vele, elmentünk ide-oda, vásárolgatni, meg csavarogni, szabályosan zavarban volt és olyan kis édi volt :)

szóval a szexhez ért, de máshoz nemigen, hogy mit kell lehet még azon kívül csinálni egy nővel.

szóval ja, gyerek :(

2012. okt. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!