Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy összeakadt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy összeakadt a tekinteted egy ismeretlennel hosszabb ideig?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor meglátsz valakit, aki nagyon tetszik és úgy a szemébe nézel, hogy szinte "beleragadsz" és nem tudsz félrenézni, csak nagy nehezen :D


Biztos volt már veletek is ilyen, írjátok le :P



#szem #krumplistészta van a fejeden
2012. okt. 4. 18:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Na jólvan, ez nem szexuális kérdés így nem is érdekel titeket :D
2012. okt. 4. 18:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
volt, persze, de nekem nem annyira idegennel...csak mégsem akartam tőlük semmit, vagy nem lehetett, de egy-egy ilyen beleég az emberbe :) jah, jó élmény :)
2012. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az egyik csajjal strandod, kb egy órán át szemeztünk, sajnos nem magyar volt.

egyszer buszon, az is úgy fél óra volt,


mind a kettő baromira bejött, de főleg a strandos, azóta se láttam olyan különleges nőt

2012. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
néha elbambulok másokra, aztán mire feleszmélek már a száját nyalja. ja.
2012. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy volt =) először ő nézett rám, de akkor olyan zavarba jöttem hogy el is húztam onnan rögtön xD aztán később volt hogy percekig stíröltük egymást, de csak olyan 8-10 méteres távolságból szóval biztos ő is félénk volt.de egyszer összeszedtem magam, és mikor elmentünk egymás mellett jóóól belenéztem a szemébe =D na azt a pillanatot sose felejtem el...
2012. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ma egy ilyen, csak én néztem félre elöbb, mert féltem :D
2012. okt. 4. 19:04
 8/13 ASOT ***** válasza:
ezt hívják általában a megismerés előtti pillanatnak...ezek után kérdéses h a lány is pozitívan tekint rád vagy nem és ha igen akkor már csak az marad h van e merszed odamenni...
2012. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal az iskolában szinte rendszeresen összeakad a tekintetünk de nem tudom hogy ez véletlen e vagy ő is érdeklődik irántam.
2012. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer buszon egész úton egy lány feszt engem bámult, mintha el lenne bűvölve, alig volt egy kis pillanat, hogy a barátnőjére nézett volna, mert szinte végig engem bámult és, ha jött egy fickó, akitől nem látott engem, akkor megfogta és felállt, csak, hogy lásson. Ilyet azóta sem tapasztaltam, többnyire csak szemeznek velem és kész meg a hajukat piszkálják közben. Amúgy én ronda fiú vagyok, szóval nem hinném, hogy tetszettem volna a lányoknak, csak azt nem vágom miért is csinálják ezt akkor, ennyire csúnya lennék?!
2012. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!