Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl sok lenne a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taylortimothymatthew kérdése:

Túl sok lenne a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap megismertem egy lányt aki számomra nagyon aranyos, szép és cuki. :) Egyetlen gond az a korkülönbség, hogy én 19 ő 27. Nem tudom, hogy érdemes e egyre többet találkoznunk, hogy jobban megismerjük egymást. Én a tegnapi nap után gondolkodtam, hogy csak legyünk 1 évet együtt. Akkor én 20 ő 28. Nyilván ha nincs gyereke akkor egy 28 éves nő akar. Nem tudom hogy ha többet találkoznánk akkor mi sülne ki belőle ? Általában a férfinak kell idősebbnek lennie de most ezt IS félre téve lehet komoly kapcsolat? Hamar jönne az "én" életembe az első gyerek ?

2012. okt. 3. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
igen sok.Ő családot szeretne.Te pedig élni.
2012. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Évike147 ***** válasza:
egyet értek az 1-vel, mert lehet, hogy 1-2 évig még ő is benne lenne abban, hogy éljétek a kis életeteket de mi van akkor ha amikor Te 25 leszel, Ő mondjuk pezzegeti a család témát, Te pedig rájössz, hogy mennyi hozzád illő csaj lenne, netán még be is lép valaki az életedbe. Neki szar lenne, hogy valamilyen szinten elvesztegetett éveket, ha nem is bánja, de lehet találkozott volna olyannal aki családot alapított volna vele, neked pedig a lelkiismereted bánná. De az is lehet, hogy működne a dolog. Soha nem lehet tudni. Találkozgassatok, beszéljétek ezt meg, ha nagyon akarjátok egymást, vágjatok bele, de ha kiütköznek ezek a dolgok jelekben, egyből lépjetek, ne hagyjátok az időre!
2012. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!