Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány nem ériz még semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dany22 kérdése:

A lány nem ériz még semmit irántam mitcsináljak, hogy jobblegyen?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány 2hete ismerem 3szor találkoztunk.Én már elsö alkalommal megzabáltam volna szinte mert olyan édes kedves!

azt tudni kell,hogy szó szerint beleszerettem egyből kedvelem szeretem megbolondulok érte!

ő 20 én 21 vagyok!volt egy eggyéves kapcsolata nehezen heverte ki és most 1teljes év után én vagyok az első neki!!mielött azt mondja valaki,hogy hazudik a lany valoban én vagyok az első azota!több embertöl megtudtam!

nos probaltam megcsokolni nem viszonozta sajnos de hagyga,hogy megöleljem,és puszilgassam.Csak ovatos nagyon és mai nap azt mondta,hogy neharagudjak de nem ériz még semmit egyaltalan semmit.bejövöm neki de nem tud megcskolni és ölelni stb.Nos talalkozni akar még a lany meg akar engem de ezek utan szerintetek lesz valami?vagy mitcsinaljak,hogy érizzen valamit?teljesen tehetetlen vagyok és elengedni sem akarom mert imádom :S kérlek barmok ti haggyatok és normális választ irjatok :S

21ffi


2012. szept. 30. 20:46
 1/7 BlastNoise ***** válasza:
szerintem ez ellen semmit nem tudsz csinálni
2012. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20:48 de koptasam le most vagy csak megér annyit,hogy hátha lesz valami? :S
2012. szept. 30. 20:49
 3/7 BlastNoise ***** válasza:
szerintem semmit nem veszítesz azzal hogyha próbálkozol :)
2012. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem rég én is egy hasonló szituba keveredtem bele, azzal a külömbséggel, hogy volt csók és sok-sok összebújás, de ennek ellenére vége lett. Én sem akartam elengedni, de ő megszakított velem minden kapcsolatot. Valójában az volt a probléma, hogy nem tudta elfelejteni a volt párját. Ennek ellenére még is a szemembe hazudott. Olyan jeleket adott és úgy viselkedett velem, mintha ő is ugyan úgy érezne irántam, mint én ő iránta. Rendesen rá*sztam, mert közben nagyon megszerettem őt és vége lett mindennek.

Igen, szeretne veled találkozni, mert úgy gondolja, hogy hátha megváltoznak majd az érzései, de ez soha sem fog megtörténni! Én azt tanácsolom, hogy baromi gyorsan felejtsd el őt, mielőtt még erősebbek lesznek az érzéseid iránta és ezzel csak te fogsz szívni!


21/F

2012. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Mert nem jössz be neki, különben hagyná h lesmárold.
2012. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3x találkoztatok, nem is ismered, honnan tudod hogy szereted? Azért hagyja hogy ölelgesd mert szeretethiányos. Rólad meg azt hiszi te is csak az vagy. Egyik lányismerős ugyanígy van, ő mondjuk magában nem bízik, mert most érzi hogy szeretethiányos de tudja azt hogy ez nála hullámzó, és azért nem akar belekezdeni semmi ilyesmibe mert egy idő múlva megunná a kapcsolatot és nem akar fájdalmat okozni.
2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aftersex ***** válasza:
jöhet az utálatos taktikázás. tedd félre az érzelmeidet. próbáld "bunkón", közömbösen kezelni. ha azt hiszed hogy ő nem ilyen, akkor tévedsz. Minden ember ilyen, meg a nők is :D ha paraszt vagy vele akkor addig hajt amíg el nem éri hogy megint kedvesen szólj hozzá...
2012. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!