Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Októberi randi? Mit csináljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Októberi randi? Mit csináljunk? Hova mennyünk?

Figyelt kérdés
Azt mondta a pasi,hogy a helyszínt én döntöm el..Szerintetek? 15/L
2012. szept. 30. 11:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát plázába nem megyünk,mert szerintem halálra unná magát..
2012. szept. 30. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

" menjetek erőbe sétálni...ilyenkor gyönyörű."


Ilyenkor vadásznak.


Foglaljátok vissza Horvátországot.

2012. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
xD
2012. szept. 30. 11:58
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Azért az mekkora gáz már hogy neked kell eldönteni a helyszínt!! Ő a pasi! (bár inkább kisfiú) Neki kellene elvinnie, neki kellene elkápráztatnia téged!

Elég naiv lehetsz, ha még te kérdezgetsz itt...


Én biztos azt mondanám neki, hogy Ácsi! Ilyen fatökű lúzerrel én nem megyek sehova! Felejts el!

2012. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szerintem jobb,ha megkérdezi hova szeretnék menni,mint hogy elrángasson egy focimeccsre vagy hasonló helyekre..
2012. szept. 30. 13:51
 16/17 anonim ***** válasza:
menjetek el biliárdozni. ha ügyes vagy, akkor azzal vágódsz be, ha meg totál béna, akkor cuki leszel és az fog tetszeni neki.
2012. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó,naaagyon köszi!

Soha nem jutott volna eszembe:D

2012. okt. 3. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!