Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell randizni egy (velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell randizni egy (velem egykorú) 13 éves lánnyal? Mit csináljunk? Hova vigyem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Oviba a legósarokba.
2012. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén.. Erre én sem tudom a választ. Kérdezd meg egy (veled egykorú) 13 évest. Akinek már volt barátnője, hogy hova hívta el, mit csinált vele.. Stb..:D
2012. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy parkba, beszélgessetek és sétáljatok. :)
2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ejej hová fajul a világ ... Amugy meg vidd el mondjuk az Ikeába enni meg sétálni parkba vagy tópartra stb. Légy kreatív de mondjuk mindenki tudja hogy nektem fiúkna ez egy komoly kihívás :D


Bálint jósnõ

2012. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
állatkertbe.
2012. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mondjuk most hidegebb idők is vannak, válasszatok egy olyan napot amikor viszonylag jó idő van, menjetek el sétálni egy parkba! és ha látod de CSAK AKKOR ha látod rajta hogy tetszel neki, hívd meg egy fagyira, sütire, forró csokira, vagy teázóba üljetek be. Olyan helyet válassz ahol van pad, vagy park és a közelében kávézó, teaház v ilyesmi:)

sok sikert!

16L

2012. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes kommenteket :)
2012. szept. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!