Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mennyünk és mit csináljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mennyünk és mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Na, a helyzet a következő, igaz hogy a randizás témakörbe írtam a kérdést, de ez nem egy randi lesz. A lánnyal már ismerjük egymást jó ideje, bár eddig csak egyszer találkoztunk mivel nem lakik túl közel és általában 2x beszélünk havonta. Van barátja, aki viszont kimegy külföldre jövő hónaptól. A lány javasolta hogy találkozzunk ,időpont már nagyjából megvan, jövő hét hétfő vagy kedd, csak azt nem tudom mit csináljunk. Lehet spontán lesz az egész, de szeretnék pár tervet előre is készíteni, olyan programötletekre lenne szükségem amikkel jól elmegy az idő, de mégse csöndbe ülünk egymás mellett mint a moziba és nem is igazán "nyomulós" program (mivel ugye tiszteletben tartanám hogy van barátja, és nem is szeretnék próbálkozni mivel már közölte előtte hogy én CSAK egy barát vagyok neki.)


Szóval, ötletek?


2012. aug. 2. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:
életkort kihagytam: mindketten 18 évesek vagyunk
2012. aug. 2. 17:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyel vele biliárdozni, vagy bowling, vagy akár az állatkertbe, bár tudom manapság az már nem menő.
2012. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtárba. És keressétek meg a helyesírási szótárat.

*menjünk

2012. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biliárd jó ötlet, tetszik köszi.
2012. aug. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!