Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene csinalnom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom hogy megtudjam komoly szandekai vannak e? Vagy hogy mit akar?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok , sulibol ismerkedek egy sraccal kb 3 hete , egy tarsasagba keveredtunk ev elejen inestol kezdve megy a haverkodas, az erzes hogy nem csak baratkent tekint ram azota van hogy bejelolt facebokon es mindennap ramir es eleg felreerthetoen gunyolodasokat ejt el , manapsag este is eljarunk egyre surubben harmasban... En meg az egyik haverja aki egyszer megjegyezte hogy nagyon oszemelegedtunk , orulnek neki , de ketseg van bennem, mert a sajat szajabol elhangzott egy olyan ,hogy szerelmes egy masik csajba akit regota akar megkapni.. De konyorgom 17 evesen igy urra lenne rajta a csajozasi oszton annak ellenere hogy szerelmes? Vagy honnan tudhatnam hogy mas csajokkal hogy beszel... Szeretnek a kovetkezo szintre jutni vele de regimodi vagyok ot varnam hogy lepjen , ha meg nem is lepne jo lenne tudni mi a frasz a celja ui: ekezet miatt bocs telefon
2012. szept. 29. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.

a másik csajt konkrétan nevén nevezte?nem lehet,hogy célzás volt arra,és te vagy az a másik lány?

ha nem, szerintem ilyen flörtölősen tedd fel neki a kérdést,hogy nem mer-e veled kettesben lenni,mert mindig csak hármasban mentek el mindenhová...

vagy említs meg neki egy programot amire szívesen elmennél de nincs kivel.ha bekapja a horgot,elhív.

így kialakulhat akármi.

2012. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hallod mintha csak a saját sztorimat olvasnám :D Tudom h nagyon szar, bennem is ez merült fel. És nálunk az van h mosmt együtt van azzal a másik lánnyal. Ès nagyon szar mert mondták a barátnőim h most biztos velem lenne ha elég gyors vagyok és tisztázom hoy nem csak barátként tekintek rá. Szerintem nem veszíthetsz ha elmondod neki, tudom nem egyszerü. 3 lehetőség van. 1 elmomdod neki, tök örül smár ;) 2: elmondod elmondja hogy ő nem így érez, és akkor már csak rajta múlik hogy barátok maadtok-e. 3: nem mondod el, de akkor a másik lány lecsapja a kezedről és attól kezdve nem a haversajajival (veled) hanem a barátnőjével fog foglalkozni, és akkor úgy fogsz szenvedni mint én akkor :/ Mindenesetre sok sikert :)
2012. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat sajnos mondta a nevet.. Csak ma mar olyat is hallotam h mar megbeszeltek es legjobb baratok csak... Olyan jo lenne tudni mas csajjal milyen :/ amugy nem mondom el neki mert mondom egy tarsasag , ha most es kiderulne rollam es viszonzatlan ott az egesz bandatag megtudna.. Kicsit kinos lenne , nem a plazacicaktol szarmazom aki konnyen tul van az ilyenen
2012. szept. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!