Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket adtok csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adtok csajok ha tettszik nektek egy fiú?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem nem hülyeségeket akarok hallani hanem az igazat . Ha megláttok egy pasit és tetszik nektek akkor milyen jeleket adtok neki , hogy felhívjátok arra a figyelmét , hogy nyugodtan odamehet hozzátok ?

Hány évesek vagytok lányok azt is írjátok . köszi


2012. szept. 26. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálunk szemezni, beszélgetni, hozzá érni "véletlenül", segítséget kérni stb...szerintem nem túl nehéz észre venni. :) Sok sikert ;)
2012. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézem, esetleg rámosolygok. Ha észreveszi, hogy őt figyelem, először elkapom a tekintetem, de másodjára már nem, megvárom, amíg ezt ő teszi meg. :)
2012. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2es vagyok. És persze "véletlenül" ott bukkanunk fel, ahol a srác is. :) Bár néha tényleg véletlenül jön össze, velem ez történt tegnap.
2012. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű jeleket soha nem adnak.
2012. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát semmi sem egyértelmű ezen a világon de ha egy lány rád mosolyog és téged néz elég sokáig meg minden akkor szerintem odamehetsz hozzá nem fog elküldeni vagy ha mégis akkor meg egy szadista , hogy elveti a remény csíráit az áldozatban utána meg a földbe döngöli.
2012. szept. 26. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen szadista lány van, hidd el.
2012. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fura, velem sok ilyen gyanús eset történt/történik. Egyik esetgen a buszon hazafelé képes volt egy lány (szép, csinos formás kis tini csaj, olyan 14-16 éves lehetett) végig engem bámulni, miközben barátnőjével dumálgatott, de csak alig egy-két pillanatra nézett rá, aztán végig mindig engem nézett. Azóta sem tudom, hogy azért, mert ritka ronda vagyok és furán nézek ki vagy, mert tetszettem neki. Egy másik esetben két csaj közül az egyik hátrafordult és rám nézett, miközben egyik haverommal dumálgattunk, haverom szól, hogy igen bejössz a kiscsajnak, mert néz, aztán odakaptam a fejem és csak ugyan nézett, visszafordult majd valamit susmorogtak, nevetgéltek közben meg mintha azt hallottam volna, hogy aranyos srác, de nem vennék rá mérget, lehet inkább azon röhögtek, hogy milyen ronda vagyok. Én tényleg rondának tartom magamat, szóval nem is csoda, ha sosem mertem még lányoknál kezdeményezni emiatt és nem is volt még barátnőm sem.

Meg olyat is csináltak már, hogy szintén buszon babrálták a hajukat, szeme sarkukból néztek engem, szemezni szokta amúgy leggyakrabban, de olyan is van, amelyik a ruhájt igazgatta előttem vagy nyalta a száját, ami azért is fura, mert tőlem magasabb csajok is csinálták ezt és én nem hinném, hogy épp rám izgulnának magasabb lányok is, amikor kaphatnak jóképű, izmos, két méteres erős hapsikat is simán. Szóval ezek a jelek szerintem semmit sem jelentek, talán csak unják magukat és kínjukban nem tudnak mit csinálni stb. Az lenne a tuti, ha odajönne hozzám egy lány, mint még 15-16 éves koromban és kimondja tetszem neki, az én esetemben a barátnőjének, hát az is egy nagy csoda volt, hogy egyáltalán van lány, akinek én bejöttem, kajak nem is értem miért ilyen fura a lányok ízlése, amikor kaphatnának tényleg jó pasikat is, de gondolom ezért maradunk mi ocsmány fiúk fent az ilyen ritka érdekes ízlésű lányok által. :D

2012. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző, akkor csak nem lehetsz annyira ocsmány. Én az vagyok, mert velem soha nem fordul elő ilyesmi. Max vihogni szoktak, de akkor is csak kiröhögnek, h milyen hülyén nézek ki.
2012. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!