Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt, hogy a csaj a "már megint rámírt -. -" hozzáállásról átálljon a "mikor ír már? " hozzáállásra?

Figyelt kérdés
Beszélnék vele élőben is mert egy suliba járunk, ő 10.-edikes én 9.-edikes vagyok, de folyton a barátnőivel van és nehéz úgy beszélni vele, hogy nem csak ő hanem még páran figyelnek...
2012. szept. 25. 17:24
 1/10 KnightBalazs ***** válasza:
Szerintem ne zavarjon az hogyha mások is halják ha igazán tetszik neked nincs mit szégyelned benne.
2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy évvel idősebb lánnyal összejönni ebben a korban szerintem nehézkes.

Mondjuk nem lehetetlen, az én ismerőseim között is van egy hasonló korú pár, mondjuk ők fiatalabbak, mint én, de ha gondolod, megkérdezhetem a srácot, hogy hogy jöttek összek. :)

Amúgy meg... add magad. Ne legyél túl ,,talpnyaló" de ne köss bele mindenbe. Ne írj neki minden nap.

És hívd el találkozni.

Sok sikert!

2012. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a korral semmi gáz nincs a z egyik barátom9.es és 11.es barátnőjr van.
2012. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg úgy hogy várd meg hogy ő írjon!
2012. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is a kor zavar, hanem az, hogy megszólítás után egyből azt hiszem, hogy tudja hogy tetszik nekem.
2012. szept. 25. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
És az miért baj?
2012. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert attól félek, hogy beégek.
2012. szept. 25. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez mindig így fog működni.

Ha megszólítasz egy lányt, azt fogja gondolni tetszel neki, és ez sokszor igaz is.

Néha nem jön össze, ritkán égő is lehet, néha meg bejön. Próbálkozni kell, nincs más lehetőség.

2012. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszik neked-et akartam írni.
2012. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért baj ez.Jobb lenne,ha nem tudná,és csak barátként tekintene rád?
2012. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!