Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit kedvelek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit kedvelek a személyisége mijat de a test alkata nem az esetem nem tudom el dönteni hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
probáljam meg hátha össze jön a dolog,veletek volt már ilyen ?
2012. szept. 25. 03:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg! Hátha egy kis idõ után felfedezed, hogy tulajdonkèppen mennyi értéke van még rejve....
2012. szept. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ja a "mijat" -tot meg helyesen "miatt" -nak írják itt nálunk Magyarországon...
2012. szept. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Először is járd ki az általános 8 osztályt hogy tisztában legyél a magyar nyelvtan alapjaival


Engem marhára nem érdekel ha elírások történnek(én is elírok egy csomó szavat mert gyorsan írok) de könyörgöm mi az hogy "mijat"?Bár a csajoknak bejönnek az ilyen értelmetlen,bunkó,beszélgetésre képtelen tajparasztok tehát biztos van esélyed náluk!

2012. szept. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
*** szót
2012. szept. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Neked kell eldöntened,számodra mi a fontosabb.A személyisége vagy a külseje.
2012. szept. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen pasik kezdik el egy idő után mondogatni a párjuknak, hogy fogyjanak le, mert különben elhagyják. Szerintem jobban jár a csaj is, meg te is, ha nem kezdtek egymással.
2012. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te estél neki a kérdezőnek, hogy végge ez el a 8-at először és én vagyok a tipikus magyar kötekedő? :) Menjél és szopjad te a faszát a homoszexuális vőlegényednek te.
2012. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
végezze...
2012. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szavakat, szót. Ez így helyes és kész.
2012. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy a kérdezőbe nem kötöttem bele csak azért történt mert már megtették előtte. Tudod vannak akiknek 1x is elég elmondani nem kell 20 válaszoló aki megteszi.
2012. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!