Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen fiúval ti mit kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiúval ti mit kezdenétek? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
A fiú nem ért a kétkezi munkákhoz, nem tud egy konnektort feltenni, vízvezetékekhez sem ért, ki nem tudja cserélni a csapot, csempézéshez is egy analfabéta... stb. Dolgozni is csak alkalmanként dolgozik, amikor épp kedve van hozzá. De nagyon sármos jóképű helyes srác, és mellette még állati jófej , kedves, aranyos. Tehát nagyon bejön, csak semmihez nem értő alak, tróger, link , lusta is. Lehet közös jövőnk??

2012. szept. 23. 22:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
46%

Én se értek a vízvezetékhez,csempézni se csempéztem még,csapot se cseréltem.Konnektort már cseréltem ki és villanykapcsolót is szereltem már be.Ezek szerint én is szerencsétlen lennék?!A vízvezeték szerelés és a csempézés nem olyan dolog amit az ember az egyik napról a másikra megtanul.Apámnak egyszer segítettem vízvezetéket szerelni és ahhoz bizony nem árt,ha az ember tud hegeszteni,amit jó sokáig tart megtanulni(normális hegesztésre gondolok és nem taknyolásra).

Amúgy a leírták alapján ez a srác egy semmirekellő,szóval ha van eszed elkerülöd,mert csak élősködni fog rajtad.

21/F

2012. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha a szakmájához ért, és jól keres vele, akkor nincs gond, mert tudja fizetni azokat a szakembereket akik megcsinálják ezt helyette. Egyébként ha még csóró is, meg ilyen szinten tályékozatlan, akkor majd te szerelsz helyette.
2012. szept. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 atilis ***** válasza:
De most komolyan...őt sajnáljuk vagy téged.
2012. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Golan Trevize ***** válasza:

Szerintem a legtöbb agysebész nem ért a csempézéshez, meg a vízvezeték-szereléshez. Akkor most ők szar alakok?


A hidegburkolók meg általában nem tudnak megírni egy lakás adás-vételi szerződést. Akkor ők is szar alakok?

2012. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát nekem tuti nem kellene, nem ért semmihez. Ráadásul jelét sem mutatja, hogy akarná, vagy érdekelné. Ráadásul még dolgozni se akar, lusta is.


Én tuti elkerülném.

2012. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az baj, ha én ezeket 16 évesen mind megtudom csinálni?

Apám is, tőle tanultam ezeket.Nameg tatámtól.

A házunk kivételével az udvarunkban található dolgok 90%-át ők csinálták meg.Plusz még a házban levő bútorokat is.

Egy dolgot szoktunk megvenni készen, az pedig az elektronikai dolgok.

2012. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én mekkmester vagyok lehet közös jövönk? [link]
2012. szept. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!