Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen fiúval ti mit kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiúval ti mit kezdenétek? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
A fiú nem ért a kétkezi munkákhoz, nem tud egy konnektort feltenni, vízvezetékekhez sem ért, ki nem tudja cserélni a csapot, csempézéshez is egy analfabéta... stb. Dolgozni is csak alkalmanként dolgozik, amikor épp kedve van hozzá. De nagyon sármos jóképű helyes srác, és mellette még állati jófej , kedves, aranyos. Tehát nagyon bejön, csak semmihez nem értő alak, tróger, link , lusta is. Lehet közös jövőnk??

2012. szept. 23. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg nem alapvető:D

arra van a vízvezetékszerelő:D

2012. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A nővéreméknél pont ez a helyzet. Szeretik egymást és jól megvannak. Annyi, hogy a sógoromnak:) van állandó munkahelye. De mondjuk a ház körüli munkákban nem jeleskedik (mondjuk, a szülei elváltak és nem volt rendes apja,aki megtanítsa a dolgokra-ez megérthető. Alapból elég lustácska típus, annyira nem is érdekli, mikor apukám tanítgatja, de általában a nővérem kedvéért vesz magán erőt. :D Szóval emiatt nincs halálra ítélve a kapcsolat szerintem, de komoly nézeteltérések alapja lehet és lesz is, főleg ha te vinni akarod valamire. Én őszintén megmondom, nekem nem kellene egy ilyen alak. Az oké, ha nincs munkahelye,a mai helyzetben sajnos ez jelen van, de törekedjen. És ha nem is ért a ház körüli munkákhoz, akkor legalább akarja egy kicsit, érted. A hozzáállás fontos. De ha kiköti,hogy ő márpedig ilyen, vagy ugye látod ezt, akkor a-a. Nekem nem jön be.
2012. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
te melyik világba élsz mi a Fa*z vagyok én kőműves bútor asztalos tető födőőő ?:DDDDDD.Majd ha 4fogássos ebéddel várnak. "vízvezetékekhez sem ért" SUper Márió ért hozzá járjál vele. Hogy nem mész az agyára, nyilván türelmes a csávó :S:S :D
2012. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

ezermester:D

ha mindenki értene ezekhez a dolgokhoz,akkor ezek a szakmák már rég behaltak volna.

mellesleg te mihez értesz kedves kérdező?:D

2012. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mennyien nem tudnak itt csempézni... Emberek van nektek jövőtök? :DD


Egyébként, igen, lehet. Attól függ, mennyire zavar ez téged.

2012. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

mondjuk arra lenne egy tippem hogy a kérdező egy rántottát sem tud összedobni:D

ha meg mégis akkor az már főnyereménynek számit a mai világban:D

2012. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én nekem egy jól menő fodrász üzletem van, másodállásban pedig kozmetikus vagyok. Főzni is jókat tudok, sütni is tudok... Elvárom egy fiútól , hogy tudja amit neki kell.
2012. szept. 23. 22:51
 18/27 anonim ***** válasza:
magyarul legyen ezermester?
2012. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én barátom se feltétlenül ért ezekhez - bár ha ki lenne rá szabva, hogy csináld, szerintem szenvedne vele addig ,amíg meg nem oldja valahogy - de ő sokat dolgozik, így szerintem megteheti, hogy azt mondja, hogy fogad egy szerelőt, hogy az végezze helyette.

Szóval nem reménytelen a dolog, de ha amellé, hogy semmit nem tud, még dolgozni sem hajlandó, akkor max dugni. De arra meg már úgyse pocsékolnám az időmet, ha elvileg komoly kapcsolatot keresek, minek?

2012. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Azzal nincs is semmi gond, hogy nem tud burkolni, ácsolni vagy éppen vízvezetéket cserélni. Ami szerintem nem nagy valami.


De ha ezek mellett tróger, link , lusta is, akkor hagyd a francba. Azért, mert aki most is lusta, az később is az lesz. Te fogod eltartani a kölköket, és őt is. Gondolom ezt nem akarod.

2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!