Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el azt, h akit én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt, h akit én szeretek lány hogy ne menjen át a gimibe, ha ő nem szeret de én őt nagyon?

Figyelt kérdés
És azt nem tudom hogy érjem el hogy ne menjen át mert ha átmegy akkor nekem végem.
2008. máj. 16. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj át te is.

Egyébként remélem, hogy ha szereted, nem akarod elmeszelni a jövendő tanulását?

2008. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj át te is. Ő tuti átmegy, mert tudja, hogy fontos a tanulás, és ha megmondod neki, hogy ne menjen, azzal csak magadra haragítod és nem érsz el vele semmit. De ha azt látja, hogy miatta képes voltál te is sulit váltani, akkor az pozitívan hat majd rá.
2008. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: NE VEDD RÁ! Ha szereted, akkor az ő javát nézed. És neki az lesz a jobb, ha gimnáziumba megy, főleg, ha elég okos hozzá.

Másrészt: ha gimnáziumba megy, az még nem ok arra, hogy ne találkozzatok. Az is egy módszer, hogy te is megpróbálsz átmenni.

De a kérdésből arra következtetek, hogy még nem jártok. Tudja, mit érzel? Ha igen, de ő nem viszonozza, akkor még neked is jobb lesz, ha nem látod mindennap. Ha nem, akkor tudasd vele, hívd el egy fagyira (nem kávét mondok, nektek az még korai, ráértek a koffeinzombivá válással még pár évet ;-) ), moziba, akármi.

És hidd el: ha összejöttök, akkor az baromira nem lesz akadály, hogy nem jártok ugyanoda. Ott van ugyanis a délután meg a hétvége. Ha meg nem, akkor igazság szerint mindegy.

-G-

2008. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!