Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki szokott nekem integetni, mikor megyek haza vonatról. Nemtudom, hogy tetszem-e neki. Nem ismerem. De szokott köszönni, meg integetni az utca másik feléről. Oda kéne mennem hozzá? Lehet hogy csak a barátaival viccelődik ilyenkor, de lehet hogy bejövök neki. Mit tegyek?(am nem elég jó csaj)
2012. szept. 19. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eleg jo a csaj es nem jon be, akkor meg ne menj oda. Ne keltsen hamis illuziokat szegeny, ha valoban tetszel neki.
2012. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem próbálod meg sosem derül ki.

Nem elég jó a csaj?

Most akkkor minek kérdezel ha nem tetszik?

2012. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem elég jó csaj?


akkor lécci kíméld meg egy csalódástól


szerelmes hogy lenne, nem is ismer?

2012. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha számodra nem elég jó a csaj,akkor hagyd,feleslegesen ne hitegesd...mert amúgy szerintem bejössz Neki,különben nem csinálna ilyesmiket.Viszont fordítva nincs így,tehát ne menj oda Hozzá,ezzel csak reményt adnál számára,még akkor is,ha csak baráti alapon mennél oda.Ő ezt is félreértené.

Egyébként most magamból indultam ki,mivel én kamaszkoromban csak olyan srácoknak szoktam köszöngetni meg integetni,akik tetszettek.

2012. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy akartam irni h jó a csaj
2012. szept. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!