Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek lenyegre toro vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xaba89 kérdése:

Legyek lenyegre toro vagy vegyek vissza a sebesegbol?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint 2 hete megismerkedtem egy lannyal. Eleg felenknek tunik de mar o keres engem es nem en ot ami szamomra erdekes. Tetszik nekem, es holnap megbeszeltunk egy randit. Csak nem tudom ,hogy mit lepjek? Nyomuljak ra vagy csak szepen lassan kozelitsem meg?

2012. szept. 19. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat ha amr o keres, akkor nagyon akar teged. Ha a nyomulason azt erted, hogy megoleled es megcsokolod, akkor igen, nyomuljal ra.

Remelem nem zavar az, hogy o keres. Keresd te ot, az neki is jol fog esni.

2012. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar. Sot orulok neki. Csak mondtam szegyenlos ahogy eszrevettem. Es felek h ha ramozdulok akkor elkuld a pi**ba :P
2012. szept. 19. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!