Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ilyenkor miért játsszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyenkor miért játsszátok az elérhetetlent? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki ezt csinálja velem!

Közben pedig egyik barátnője azt mondta hogy nagyon tetszik a lánynak hogy ilyen kitartó vagyok!Pedig sokszor nem válaszol az sms-ekre és nem veszi fel a telefont!

Ti is csináltatok már ilyet?


2012. szept. 18. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod ki a f*szom futna egy lány után, akárki is az. Vagy mutassa ki hogy tetszek neki, vagy otthagyom a f****.
2012. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fúúde utálom ezt!

1 lánynál volt ilyen akinél ezt elviseltem kb 1 hónapig. de betelt a pohár h cseszik a telefont felvenni cseszik az sms-re válaszolni szinte már könyörögni kell 1 szóért.


ÉS ő nem is tett semmit sosem keresett magától, hát otthagytam a pics@ba.

Aztán még neki állt feljebb h nekem is csak arra kellett volna ezek szerint...

2012. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az a csaj aki nem mutat felém semmi érdeklődést azt hagyom a vérbe mert a végén még azt fogja terjeszteni hogy zaklatom... egyszer volt már olyan ügyem ahol a csaj úgy érezte hogy már kicsit sok amit csinálok pedig előtte azt hittem tetszem neki és nekem is nagyon bejött... amikor egy délután többször felhívtam mert le akartam tisztázni vele hogy most mi a franc van és ideges voltam... akkor úgy éreztem hogy EZ zaklatás de a többit ő cseszte el... azóta nem futok lány után mert ő már beképzelte magának hogy őrült vagyok és ezért zaklattam vagy nem tom... szóval a csaj mutassa szépen ki ha az udvarlás nem tévesztett célt...
2012. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok alapból,aki szereti ha egy fiú 'megküzd érte' persze próbálom kimutatni ha tetszik 1 srác ( azt nem tudom , hogy ez mennyire sikerül ,persze nem vagyok bunkó és válaszolok a dolgokra , de attól tartok ha kimutatom akkor már nem is érdeklődik utánam majd a srác.) Valaki pedig azért csinálja mert így akar megbizonyosodni arról , hogy a srácnak tényleg ő kell. A helyedben azt csinálnám , hogy nem hívnám stb békén hagynám egy időre és utána ő fog keresni téged.
2012. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaja.. jó modszer :D
2012. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ha számíthatnak rád akkor ki..szott gyorsan otthagynak. Szerintem csak játssza az elérhetetlent, hogy jobban megszeresd.
2012. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te egy pioca vagy, es idegesited. Nem jossz be neki, leszar. Ez egyertelmu. De teperj, zaklasd, egesd be magad a lehetseges osszes uton modon amin csak tudod, valszeg szornyulkodik rajtad meg rohognek a baratnoivel. En csaj vagyok, es akkor is megutalom az ilyen tapadokorongokat, ha alapbol tetszettek. ha nem valaszol neked valaki es tovabbra is irogatsz, akkor a legdurvabb bealazasokat erdemled. En az ilyen faszikat legalabbis elvezettel alazom a sarga fold ala is. Vedd a lapot es kopj le rola mert nem kellesz neki. ennyi.
2012. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!