Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofi18 kérdése:

Szerintetek lehet esélyem nála? (17/L)

Figyelt kérdés
Facebookon megismerkedtem egy fiúval,eddig minden passzol nagyon egyhullámhosszon vagyunk minden téren,azt mondta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki bír meg minden ....még egy kicsit flörtölt is pedig csak barátként akartam közeledni nehogy elijesszem :D De attól független hogy milyen jókat beszélünk ..találkozásról volt szó de ő azt ondta ,hogy szerinte nagyon fiatal vagyok (én 4 honap mulva leszek 18 ,ő 23) mondtam hogy gondolkozzon,nem eröltetem.Szerintetek lehet esélye nála?:(
2012. szept. 16. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem gáz a korkülönbség. 14-20 már más lenne, de ez nem fog közétek állni. Lehet esélyed, simán :)
2012. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem :)
2012. szept. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!